5 ELEMENTAI

Bendra Taro kortų apžvalga, bet kuriam gyvenimo atvejui

30,00 35,00 

Ši Taro kortų apžvalga yra skirta artimiausiam Jūsų gyvenimo laikotarpiui (3 arba 6 mėn). Dažniausiai čia yra apžvelgiama bendra laikotarpio energija ir vyraujanti nuotaika, dominančios kasdienio gyvenimo sritys (darbas, karjera, finansai), širdies reikalai ar pasirinkto dvasinio tobulėjimo kelias. Daugiau informacijos žemiau prie Aprašymo.

Jei norite užsakyti šią apžvalgą, užpildykite formą:

Būtinai patikrinkite, ar el. pašto adresą įrašėte teisingai.

Aš savo nuožiūra parinksiu keturias temas, jei Jūs pasirinksite daugiau. Tad gerai viską apmąstykite.

Prieš užsakydami, prašau susipažinti su mano Etikos kodeksu bei sąlygomis.

Numatomas pristatymas: 2023-06-09 - 2023-06-23

Bendra Taro kortų apžvalga

Bendra Taro kortų apžvalga – tai rašytinė apžvalga, kuri padės į situaciją pažvelgti kiek iš kitos pusės bei suteiks patarimų, įžvalgų, kokie turėtų būti tolimesni Jūsų žingsniai, ko tikėtis, ką geriau pasirinkti. Dažniausiai tokia apžvalga yra naudojama apžvelgti įvairias gyvenimo sritis konkrečiam laikotarpiui, pavyzdžiui, ateinantiems trims arba šešiems mėnesiams. Metinė / gimtadienio apžvalga – čia jau kita istorija.

Ši Taro kortų apžvalga pakankamai plati. Jai dažniausiai panaudoju penkias (ar daugiau) Taro kortas, kartais šalia Taro išdėlioju ir Lenormand ar Orakulus.

Šią apžvalgą aš atsiųsiu nurodytu el. paštu, todėl pasitikrinkite, ar tikrai viską įrašėte teisingai.

Ko galite klausti?

Iš esmės klausti galima apie bet kurią dominančią gyvenimo sritį: meilė, santykiai (romantiniai, darbiniai), finansai, darbas, dvasinis tobulėjimas ir t.t. Ši apžvalga puikiai tinka, kai norite sužinoti, kas per numatytą laikotarpį Jūsų laukia, pavyzdžiui, meilės, darbo ir finansų sferoje. Tiesiog, pažymėkite dominančias sritis užsakymo formoje.

Kokia tvarka viskas vyksta?

Kai gaunu Jūsų apmokėjimą, iškart atsiunčiu patvirtinantį laišką, kad pinigėliai tikrai gauti. Tuo pačiu, jei man kažkas neaišku Jūsų paliktoje žinutėje, užduosiu papildomus klausimus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Kaip aš dirbu?

Visų pirma, remiuosi K. G. Jungo išplėtota kolektyvinės pasąmonės koncepcija, jog kolektyvinėje pasąmonėje glūdi klausimas ir atsakymas kartu, ten nėra nei laiko, nei erdvės kategorijų. Praeitis, dabartis ir ateitis sudaro vienovę.

Bet, jei kalbame apie pačią mano darbo eigą, tai viskas vyksta maždaug taip. Po to, kai gaunu Jūsų laišką su aprašyta problema ar užduotu klausimu, gerai į viską įsiskaitau, tada paimu Taro kaladę ir, kol ją maišau, kurį laiką tiesiog įkrentu į trumpą meditaciją, kuri mane labiau priartina prie Jūsų. Kai jaučiu, jog esu pasirengusi, išdėlioju prieš save kortas. Kartais kartu su Taro kortomis panaudoju ir Lenormand ar Orakulus.

Man svarbus kiekvienas besikreipiantis žmogus, todėl kiekvieną kartą skiriu daug savo energijos, kad susijungčiau ir su Jumis bei Jūsų problema, ir su kortomis.

Bendra Taro kortų apžvalga

– tai vienas iš variantų, kuriuo galite pasinaudoti.

Visa Jūsų pateikta informacija išliks konfidencialia.

Ką Jūs gausite?

Geros kokybės nuotrauką su parinkta Taro kortų dėlione, taip pat pilną dėlionės bei kortų aprašymą Jums rūpima tema .pdf formatu, kurį galėsite išsisaugoti ar atsispausdinti ir bet kada perskaityti dar ir dar kartą.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bendra Taro kortų apžvalga, bet kuriam gyvenimo atvejui”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.