5 ELEMENTAI

Metinė Taro kortų apžvalga

60,00 

 

Tai plati Taro kortų apžvalga, kuriai yra skirta 12 kortų. Čia apžvelgiamos praeitų metų pamokos, ateinančių metų siekiai, paskatos ir kliūtys tikslų įgyvendinimui, emocijos ir santykiai, darbas, karjera ir finansai, sveikata bei vidinis pasitenkinimas, didžiausia ateinančių metų pamoka ir galiausiai išvados. Daugiau informacijos žemiau prie Aprašymo.

Jei norite užsakyti šią apžvalgą, užpildykite formą:

Neturime

Metinė Taro kortų apžvalga

Metinė Taro kortų apžvalga – tai apžvalga, kuri padės į situaciją pažvelgti kiek iš kitos pusės bei suteiks patarimų, įžvalgų, kokie turėtų būti tolimesni Jūsų žingsniai, ko tikėtis, ką geriau pasirinkti. Ši Taro kortų apžvalga gali būti paruošta keliais laikotarpiniais variantais ir visiškai nesvarbu, kurį pasirinksit:

  • Metinė Naujų metų apžvalga – kai laikotarpis imamas nuo Naujųjų metų pradžios iki pabaigos, t.y. nuo sausio 1-osios iki gruodžio 31-os.
  • Metinė apžvalga – kai laikotarpis imamas nuo Jus dominančios datos, pvz, nuo lapkričio 18-os (ir, savaime suprantama, iki kitų metų lapkričio 17-os imtinai).
  • Metinė gimtadienio apžvalga – kai laikotarpis imamas nuo/iki Jūsų gimimo dienos.

Tai plati Taro kortų apžvalga, kuriai yra skirta 12 kortų. Čia apžvelgiamos praeitų metų pamokos, ateinančių metų siekiai, paskatos ir kliūtys tikslų įgyvendinimui, emocijos ir santykiai, darbas, karjera ir finansai, sveikata bei vidinis pasitenkinimas, didžiausia ateinančių metų pamoka ir galiausiai išvados.

Šią apžvalgą aš atsiųsiu nurodytu el. paštu, todėl pasitikrinkite, ar tikrai viską įrašėte teisingai.

Ko galite klausti?

Papildomos informacijos užsakymo formos laukelyje galite nurodyti, kur norėtumėte, kad skirčiau daugiau dėmesio. Taip pat įrašykite savo datas, jei pasirinksite variantą Metinė apžvalga nuo pasirinktos datos. Arba palikite tuščią, jei viskas tinka kaip yra.

Kokia tvarka viskas vyksta?

Kai gaunu Jūsų apmokėjimą, iškart atsiunčiu patvirtinantį laišką, kad apmokėjimas tikrai gautas. Tuo pačiu, jei man kažkas neaišku Jūsų paliktoje žinutėje, užduosiu papildomus klausimus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Kaip aš dirbu?

Visų pirma, remiuosi K. G. Jungo išplėtota kolektyvinės pasąmonės koncepcija, jog kolektyvinėje pasąmonėje glūdi klausimas ir atsakymas kartu, ten nėra nei laiko, nei erdvės kategorijų. Praeitis, dabartis ir ateitis sudaro vienovę.

Bet, jei kalbame apie pačią mano darbo eigą, tai viskas vyksta maždaug taip. Po to, kai gaunu Jūsų laišką su aprašyta problema ar užduotu klausimu, gerai į viską įsiskaitau, tada paimu Taro kaladę ir, kol ją maišau, kurį laiką tiesiog įkrentu į trumpą meditaciją, kuri mane labiau priartina prie Jūsų. Kai jaučiu, jog esu pasirengusi, išdėlioju prieš save kortas. Kartais kartu su Taro kortomis panaudoju ir Lenormand ar Orakulus.

Man svarbus kiekvienas besikreipiantis žmogus, todėl kiekvieną kartą skiriu daug savo energijos, kad susijungčiau ir su Jumis bei Jūsų problema, ir su kortomis.

Metinė Taro kortų apžvalga

– tai vienas iš variantų, kuriuo galite pasinaudoti ir jis tikrai labai išsamus.

Visa Jūsų pateikta informacija išliks konfidencialia.

Ką Jūs gausite?

Geros kokybės privatų vaizdo įrašą su parinkta Taro kortų dėlione Jums rūpima tema, kurį galėsite bet kada peržiūrėti dar ir dar kartą.

 

 

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.