5 ELEMENTAI

Taro kortų apžvalga “Giliai ir išsamiai”

45,00 

Ši Taro kortų apžvalga yra skirta giliai ir išsamiai dominančio klausimo / problemos apžvalgai. Priklauso nuo klausimo, tačiau dažniausiai čia yra apžvelgiama bendra temos energija, kur reikėtų labiau susikoncentruoti, ir į ką labiausiai atkreipti dėmesį darant sprendimus, kokie variantai gali pasitaikyti kelyje, kokios kliūtys ir kaip tas kliūtis apeiti. Daugiau informacijos žemiau prie Aprašymo.

Jei norite užsakyti šią apžvalgą, užpildykite formą:

Prieinamumas: Turime

Numatomas pristatymas: 2023-12-12 - 2023-12-26

Taro kortų apžvalga “Giliai ir išsamiai”

Taro kortų apžvalga “Giliai ir išsamiai” – tai rašytinė apžvalga, kuri padės į situaciją pažvelgti kiek iš kitos pusės bei suteiks patarimų, įžvalgų, kokie turėtų būti tolimesni Jūsų žingsniai, ko tikėtis, ką geriau pasirinkti.

Ši Taro kortų apžvalga pakankamai plati. Jai dažniausiai panaudoju daugiau nei septynias Taro kortas, kartais šalia Taro išdėlioju ir Lenormand ar Orakulus.

Šią apžvalgą aš atsiųsiu nurodytu el. paštu, todėl pasitikrinkite, ar tikrai viską įrašėte teisingai.

Ko galite klausti?

Ši Taro apžvalga yra skirta kažkuriai vienai temai ar dominančiai gyvenimo sričiai: meilė, santykiai (romantiniai, darbiniai), finansai, darbas, dvasinis tobulėjimas ir t.t. Kadangi čia kalbama tik apie vieną kažkurią konkrečią sritį ar dominantį klausimą, todėl tą vieną temą ir galima pakapstyti giliau. Ši apžvalga taip pat puikiai tinka, kai turite kelis pasirinkimus, tačiau abejojate, kuris variantas būtų palankesnis.

Kokia tvarka viskas vyksta?

Kai gaunu Jūsų apmokėjimą, iškart atsiunčiu patvirtinantį laišką, kad pinigėliai tikrai gauti. Tuo pačiu, jei man kažkas neaišku Jūsų paliktoje žinutėje, užduosiu papildomus klausimus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Kaip aš dirbu?

Visų pirma, remiuosi K. G. Jungo išplėtota kolektyvinės pasąmonės koncepcija, jog kolektyvinėje pasąmonėje glūdi klausimas ir atsakymas kartu, ten nėra nei laiko, nei erdvės kategorijų. Praeitis, dabartis ir ateitis sudaro vienovę.

Bet, jei kalbame apie pačią mano darbo eigą, tai viskas vyksta maždaug taip. Po to, kai gaunu Jūsų laišką su aprašyta problema ar užduotu klausimu, gerai į viską įsiskaitau, tada paimu Taro kaladę ir, kol ją maišau, kurį laiką tiesiog įkrentu į trumpą meditaciją, kuri mane labiau priartina prie Jūsų. Kai jaučiu, jog esu pasirengusi, išdėlioju prieš save kortas. Kartais kartu su Taro kortomis panaudoju ir Lenormand ar Orakulus.

Man svarbus kiekvienas besikreipiantis žmogus, todėl kiekvieną kartą skiriu daug savo energijos, kad susijungčiau ir su Jumis bei Jūsų problema, ir su kortomis.

Taro kortų apžvalga “Giliai ir išsamiai”

– tai vienas iš variantų, kuriuo galite pasinaudoti.

Visa Jūsų pateikta informacija išliks konfidencialia.

Ką Jūs gausite?

Nuorodą į privatų video įrašą Youtube platformoje, kurį bet kada galėsite pasižiūrėti dar ir dar kartą.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Taro kortų apžvalga “Giliai ir išsamiai””

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.