5 ELEMENTAI

Taro kortų apžvalga “Trumpai ir aiškiai”

25,00 

3-4 Taro kortų apžvalga yra skirta trumpai ir konkrečiai dominančio klausimo / problemos apžvalgai. Priklauso nuo klausimo, tačiau dažniausiai čia yra apžvelgiama bendra temos energija, kur reikėtų labiau susikoncentruoti, ir į ką labiausiai atkreipti dėmesį darant sprendimus.

Jei norite užsakyti šią apžvalgą, užpildykite formą:

Numatomas pristatymas: 2023-12-12 - 2023-12-26

Taro kortų apžvalga “Trumpai ir aiškiai”

Taro kortų apžvalga “Trumpai ir aiškiai” – tai trumpa apžvalga, kuri padės į situaciją pažvelgti kiek iš kitos pusės bei suteiks patarimų, įžvalgų, kokie turėtų būti tolimesni Jūsų žingsniai.

Šią 3-4 kortų apžvalgą aš įkelsiu į Youtube su privačia nuoroda, kurią atsiųsiu Jūsų nurodytu el. paštu, todėl pasitikrinkite, ar tikrai viską įrašėte teisingai. Niekas kitas Jūsų apžvalgos nematys, tik Jūs.

Ko galite klausti?

Iš esmės klausti galima apie bet kurią dominančią gyvenimo sritį: meilė, santykiai (romantiniai, darbiniai), finansai, darbas, dvasinis tobulėjimas ir t.t. Tiesiog turite suvokti, jog ši apžvalga nėra skirta giliai analizei, o, greičiau, konkrečiam patarimui gauti.

Kokia tvarka viskas vyksta?

Kai gaunu Jūsų apmokėjimą, iškart atsiunčiu patvirtinantį laišką, kad pinigai tikrai gauti. Tuo pačiu, jei man kažkas neaišku Jūsų paliktoje žinutėje, užduosiu papildomus klausimus, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Kaip aš dirbu?

Visų pirma, remiuosi K. G. Jungo išplėtota kolektyvinės pasąmonės koncepcija, jog kolektyvinėje pasąmonėje glūdi klausimas ir atsakymas kartu, ten nėra nei laiko, nei erdvės kategorijų. Praeitis, dabartis ir ateitis sudaro vienovę.

Bet, jei kalbame apie pačią mano darbo eigą, tai viskas vyksta maždaug taip. Po to, kai gaunu Jūsų laišką su aprašyta problema ar užduotu klausimu, gerai į viską įsiskaitau, tada paimu Taro kaladę ir, kol ją maišau, kurį laiką tiesiog įkrentu į trumpą meditaciją, kuri mane labiau priartina prie Jūsų. Kai jaučiu, jog esu pasirengusi, išdėlioju prieš save kortas. Kartais kartu su Taro kortomis panaudoju ir Lenormand, Orakulus ar kitas priemones.

Man svarbus kiekvienas besikreipiantis žmogus, todėl kiekvieną kartą skiriu daug savo energijos, kad susijungčiau ir su Jumis bei Jūsų problema, ir su kortomis.

Taro kortų apžvalga “Trumpai ir aiškiai”

– tai vienas iš variantų, kuriuo galite pasinaudoti.

Visa Jūsų pateikta informacija išliks konfidencialia.

Ką Jūs gausite?

Geros kokybės privatų vaizdo įrašą su parinkta Taro kortų dėlione Jums rūpima tema, kurį galėsite bet kada peržiūrėti dar ir dar kartą.

 

 

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.