5 ELEMENTAI

TARO KORTŲ KONSULTACIJOS

Geriausias būdas nuspėti ateitį - tai ją sukurti. (Alan Kay)

Kas yra Taro man?

Taro – tai ženklų ir simbolių semantika

Aš nepranašauju ateities. Taro kortos man lyg veidrodis, kuriame matau atsispindintį gyvenimą, mintis, norus, troškimus… Tiek tai, kas pačiame paviršiuje; tiek tai, kas slepiasi pasąmonės glūdumoje. Taro kortos padeda man žvilgtelėti į pačią problemos esmę, į mūsų veiksmus ir atoveiksmius, nes viskas tarpusavyje susiję.

Taro sistema pasireiškia per mumyse glūdinčius archetipus: elgesio, charakterio, situacijų ir žmonių vertinimo, pažinimo, reakcijos į aplinką, ketinimų, juslingumo ir kitų…Taro kortos mums gali parodyti kas nutiktų, jei pasielgsime vienaip, o kas – jei kažką pakeistume… Viskas nuolat keičiasi. Todėl aš ir nevadinu to būrimu ar pranašavimu, man – tai Taro apžvalgos, tai mano geriausio draugo įžvalgos ir patarimai…

Taro – tai mano gyvenimo būdas

Mano laisvalaikis ir darbas…

Mano tikslas – suteikti Jums kuo daugiau informacijos, kuri padėtų susidoroti su iškilusiomis problemomis, suteiktų galimybę į gyvenimo situaciją pažvelgti giliau ir kiek iš šalies, atrasti dalykus, kurie visada šalia mūsų ir gali pagelbėti susidoroti su kliūtimis. Taro kortų apžvalga ir patarimai gali padėti pasiekti užsibrėžtą tikslą ir, galiausiai, akies krašteliu pažvelgti į savo ateitį: kokia ji galėtų būti, jei atsižvelgsime į gautus patarimus ir kokia, jei tų patarimų nepaisysime.

Aš atvirai sakau tik tai ką matau, ne daugiau ir ne mažiau, taip sakant, „nevynioju į vatą“. Nes kaip kitaip judėsime pirmyn, jei nuolat gyvensime iliuzijose?..

Prieš pasirinkant ir užsakant norimą Taro kortų apžvalgą, labai prašau susipažinti su mano ETIKOS KODEKSU, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Ačiū Jums, Laura,
Tikrai yra labai tiksliu įžvalgu ir temų, kurios pastaruoju metu labai aktualios ir vienu ar kitu pavidalu atsiskleidžia būtent taip, kaip parašėte.
Ačiū už Jūsų laiką, energiją ir įkvėpimą!
Linkėjimai,
Veronika

Veronika

Ačiū labai 🙂

O dėl analizės, dėkui, daug tiesos joje, išsamiai ir tiksliai atlikta 🙂

Greta

Labai labai ačiū, miela Laura, už tokį išsamų užrašymą. ❤  Nustebinot gerąją prasme tokia puikia įžvalga!! ❤ Aš jaučiu save kiekviename Jūsų žodyje, tarytum, išskaitėte mano programuojamų minčių, planų, svajonių kelią ir atvėrėte jame spalvas, kuriomis tapysiu savo aplinką. ❤ Būtinai į Jus ir vėl kreipiuosi, kai jausiu, kad atėjo laikas ir drąsiai Jus rekomenduosiu savo draugams. Linkiu didžiausios sekmės Jūsų darbuose! ????

Violeta C.

Miela Laura, nuoširdžiai dėkoju už atsiųstą analizę, kuri puikiai perteikia ir sumarizuoja mano pamąstymus ir dvejones dėl darbo pasirinkimo. Jūs turite empatijos ir įžvalgos dovana.Dėkoju, kad radote laiko greičiau atlikti analizę. Viso ko geriausio visame kame.

Elena G.

Ačiū labai už įžvalgas, patarimus. Likau apstulbusi, ačiū labai! Atrodo kad mane seniai pažįsti, žinai apie mane viską, tik atėjai, nuraminai, pakalbėjai, ir davei reikalingus patarimus, ir kryptį tik pirmyn. Ačiū ????

Jūratė B.

Pačios geriausios rekomendacijos! Labai išsami ir kruopšti analizė, situacijos apibūdinimas – 100proc taikliai. Akivaizdu, jog Laura puikiai išmano taro kortas ir geba tiksliai perteikti jų žinutes klausiančiąjam, taip pat padėti susivokti ir pačiam savyje. Likau sužavėta ❤️

Birutė B.

Laura, ačiū nerealiai! Jūs padėjote man susidėlioti taškus ant „i“ ir pastūmėjote eiti ten, kur labai baisu 🙂 Nauja pradžia, naujos galimybės 🙂 Nerealu, kad į Taro žiūrit kitaip nei dauguma! Linkiu stiprybės ir didelės sėkmės! ????

Lilita N.

Visuomet puikiai atlieka savo darbą. Pačiu tinkamiausiu laiku padeda žmonėms išgirsti ir atrasti tai, kas būtina. Dėkoju be galo. Profesonalumas neišpasakytas, taip ir toliau!!!

Kristina K.

DAR ŠIS TAS...

Šis straipsniukas buvo paruoštas tiems, kas mokosi Taro meno, tačiau puikiai tiks ir Jums, kad suvoktumėte kaip svarbu teisingai suformuluoti klausimą, kuris TIKRAI jums rūpi…

Raskite atsakymus į savo klausimus. Taro apžvalgos suteikia galimybę į viską pažvelgti iš šalies, be išankstinio nusistatymo ir įgauti aiškumo. Jos gali padėti rasti kelią link to, ko taip trokštate, apie ką svajojate. Klausimai gali būti kuo įvairiausi: bendra gyvenimo apžvalga, darbas, karjera ir verslas, meilė ir santykiai, dvasinis tobulėjimas ir t.t. Pasinaudokite Taro kortų įžvalgomis. Užduokite bet kokį Jus kankinantį klausimą arba užsisakykite bendrą savo gyvenimo apžvalgą ir ateities perspektyvas.

Kiekvienai apžvalgai naudoju patikrintas Taro kortų dėliones. Kai kurios iš jų yra žinomos jau kelis šimtus metų, kai kurias sukuriu pati, kad kuo geriau galėčiau atsakyti į Jūsų klausimą ir nesiblaškyti po nedominančias sritis. Mano klientai sako, kad mano įžvalgos atviros, asmeniškos ir tikslios. Savo Taro apžvalgą gausite el.paštu (.pdf formatu), tad galėsite ją išsisaugoti, atsispausdinti ir bet kada peržiūrėti dar kartą.

Asmeninės Taro apžvalgos gali padėti Jums pažvelgti į savo gyvenimą iš įvairių pusių. Taro – tai puikus būdas gauti patarimą, įžvalgą ir galimas ateities perspektyvas, jei tais patarimais pasinaudosite (arba ne). Asmeninės Taro konsultacijos gali sustatyti viską į savo vietas – galbūt ne iš karto ir ne per vieną dieną, bet su laiku viskas gali pasikeisti į gerą pusę.

Mano tikslas – suteikti Jums kuo daugiau informacijos, kuri vestų Jus pirmyn, padėtų susidoroti su iškilusiomis problemomis, suteiktų galimybę į gyvenimo situaciją pažvelgti giliau, atrasti dalykus, kurie visada šalia, bet į kuriuos dažnai nekreipiame dėmesio, ir kurie gali pagelbėti susidoroti su kliūtimis. Taro kortų apžvalga ir patarimai gali padėti Jums pasiekti užsibrėžtą tikslą ir, galiausiai, akies krašteliu pažvelgti į savo ateitį: kokia ji galėtų būti, jei atsižvelgsite į gautus patarimus. Tai jokiu būdu nėra pranašystės, tik galimi variantai…

Aš gerbiu Jus ir Jūsų pasirinktą gyvenimo kelią, aš nesmerkiu ir suteikiu tik tas įžvalgas, kurios gali padėti Jums judėti tik pirmyn, o ne atgal. Nuolat stengiuosi, kad mano laiškai teiktų vilties, kad ir kokioje, Jūsų manymu, blogoje vietoje dabar esate…

Taro kortų apžvalgos padės atrasti sprendimą. Atrasti save.

Taro kortos veikia panašiai kaip veidrodis, kuris atspindi dabartines mūsų gyvenimo situacijas...

Ir tai puiki priemonė geriau pažinti save bei supantį pasaulį. Mes visi ieškome užtikrintumo, kad darome teisingus sprendimus. Tačiau turime suprasti, kad Taro sprendimo už mus tikrai nepadarys. Taro tik padeda atrasti būdus, kaip geriau susitvarkyti su esama situacija. Taro tikrai nėra sukurta tam, kad numatytų konkrečią ateitį, atsakytų į taip/ne klausimus ar pateiktų faktus. Taro veikia tuo principu, kad viskas tarpusavyje susiję, viskas nuolat keičiasi ir viskas vyksta dėl tam tikros priežasties…
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.