5 ELEMENTAI

Etikos kodeksas

 • Aš gerbiu pagrindines žmogaus teises, orumą ir vertybes. Pripažįstu individualius skirtumus ir kultūrinius ypatumus, kurie susiję su asmens lytimi, seksualine orientacija, etnine ir tautine tapatybe, amžiumi, religija, kalba bei socialine padėtimi.
 • Aš gerbiu kliento privatumą. Neatskleisiu savo klientų vardų ar informacijos, gautos ir aptartos konsultacijų metu. Konfidencialią informaciją atskleisiu tik tuomet, jei akivaizdžiai grės pavojus kliento ar kitų asmenų sveikatai ar gyvybei, ir nepažeidus konfidencialumo neįmanoma išvengti žalos. Ir tuomet, kai konfidencialią informaciją mane atskleisti įpareigoja LR įstatymai ir kiti teisės aktai.
 • Aš nepatarsiu rimtais medicinos, teisiniais ar finansiniais klausimais – tam yra specialistai.
 • Aš neteikiu savo paslaugų jaunesniems nei 18 metų be tėvų žinios ir raštiško sutikimo.
 • Aš neteikiu savo paslaugų besilaukiančioms moterims.
 • Aš nedėlioju kortų apie mirusius žmones. Tai ne mano sritis ir aš nesu mediumė. Aš koncentruojuosi į gyvus žmones ir jų problemas, bei būdus tas problemas spręsti.
 • Aš neteikiu konsultacijų ir apžvalgų apie trečiuosius asmenis. Žinoma, kiti žmonės gali figūruoti mano paruoštose apžvalgose, nes visi mes gyvenime vienaip ar kitaip susiję, tačiau neprašykite manęs pažvelgti į trečio asmens širdį ar protą – tai tikrai neetiška ir, mano manymu, neįmanoma. Jūsų užsakyta apžvalga bus koncentruojama tik į JUS. Klausimai, liečiantys trečio asmens jausmus, mintis ar veiksmus nebus nagrinėjami.

Klausimų apie trečiuosius asmenis pavyzdžiai: “Ar jis/ji taps mano partneriu?”, “Ką jis/ji galvoja apie mane?”, “Ką jis/ji jaučia man po mūsų pirmojo pasimatymo?”, “Kodėl jis mane apgaudinėjo ir ar jis dabar su ja?”…
Vietoje to, kad klaustumėte: “Ar vyras, kurį myliu, paliks žmoną?”, turėtume koncentruoti klausimą į save ir perfrazuoti jį maždaug taip: “Ar turėčiau tęsti santykius su X?”.

 • Aš nepranašauju ateities. Aš tikiu, kad mūsų gyvenimas nuolat keičiasi, o kiekviena mūsų mintis, sprendimas ar veiksmas įtakoja mūsų ateitį. Tačiau aš galiu apžvelgti dabartinį Jūsų kelią ir kur jis GALĖTŲ nuvesti. O galbūt prieš Jus atsiveria kelios galimybės, kurias aš pasiūlysiu apžvelgti. Taro kortos yra skirtos tam, kad pagelbėtų mano klientui geriau suprasti savo gyvenimą ir įgauti daugiau aiškumo apie jį dominančią situaciją ar klausimą. Kartais į pagalbą pasitelkiu Lenormand ir/ar Orakulų kortas bei švytuokles, ypač, kai klausimai liečia dvasinio tobulėjimo kelionę.
 • Aš tikiu laisva valia ir jokiu būdu nepateiksiu kategoriškų nurodymų kaip elgtis toliau. Visi patarimai yra tik rekomendacinio pobūdžio. Aš nesu atsakinga už Jūsų veiksmus ar gyvenimo įvykius po gautos apžvalgos. Mano konsultacijos ir apžvalgos yra grindžiamos mano asmeniniu požiūriu į tai, kad mes patys esame savo gyvenimo kalviai ir esame atsakingi už savo veiksmus.
 • Mano tikslas yra padėti klientui pačiam padaryti išvadas apie savo gyvenimą. Būsiu objektyvi ir sąžininga, ir jokiu būdu neprimesiu savo asmeninės nuomonės. Skatinsiu pozityvų mąstymą ir asmeninį tobulėjimą. Jokiu būdu negąsdinsiu, bet atvirai pasakysiu ką matau kortose. Gerbsiu Jūsų pasirinkimą, jei nenorėsite gilintis į skaudžius, nemalonius ar gąsdinančiu gyvenimo etapus ar aspektus. Sieksiu įkvėpti viltį ir pasitikėjimą savo jėgomis.
 • Gerbiu Jūsų pasirinkimą suteikti man tik tiek informacijos apie dominančią situaciją ar klausimą, kiek manote esant reikalinga. Tačiau turite suprasti, kad aš minčių neskaitau. Kuo daugiau konkrečios informacijos turiu, kuo konkretesnis klausimas buvo užduotas Taro kortoms, tuo detalesnis ir aiškesnis bus atsakymas bei kortų interpretacija. Jei klausimas man bus nesuprantamas ar “kirsis” su mano etikos kodeksu, susisieksiu su Jumis atskirai – galbūt paprašysiu performuluoti patį klausimą, o gal tik jį patikslinti, kad galėčiau kuo geriau atlikti savo darbą ir suteikti Jums kokybišką paslaugą.
 • Aš interpretuoju Taro kortas pasitelkdama savo ilgametę patirtį, įvairių seminarų ir mokymų metu įgytas žinias bei sugebėjimus, ir atvirai prisipažinsiu, jei kažkuriuo klausimu padėti negaliu. Aš ir toliau plėsiu savo žinias ir tobulėsiu, kad ateityje galėčiau suteikti dar gilesnes ir tikslesnes įžvalgas. Tobulumui ribų nėra.

Sąlygos ir taisyklės

 1. Taro konsultacija / apžvalga yra ruošiama ir išsiunčiama tik gavus pilną apmokėjimą.
 2. Taro konsultacijos / apžvalgos dažniausiai yra paruošiamos per penkiolika (15) darbo dienų po gauto apmokėjimo. Jei matysiu, kad galiu užtrukti, būtinai pranešiu. Jei po dešimties darbo dienų nesulaukėte mano laiško, susisiekite su manimi, gali būti, kad kažkur įsivėlė klaida, pvz.: klaida nurodyto el.pašto adrese, negautas apmokėjimas ar pan…)
 3. Aš pasilieku teisę atsisakyti konsultuoti ar paruošti apžvalgą. Tokiu atveju aš grąžinsiu pinigus į sąskaitą, iš kurios buvo darytas apmokėjimas už paslaugą.
 4. Pinigai už gautą apžvalgą negrąžinami, nebent tai situacija aprašyta aukščiau (nr. 3). Užsakydami Taro konsultaciją / apžvalgą Jūs mokate už mano skirtą laiką Jūsų klausimui, kortų interpretaciją ir rašytinį dokumentą, kurį bet kada galėsite peržiūrėti dar kartą (.pdf formatu).
 5. Šios konsultacijos – tai patarimai ir įžvalgos. Nei Taro kortos, nei aš asmeniškai jokiu būdu nediktuojame savo sąlygų kaip turėtumėte elgtis, mąstyti ir kokį sprendimą pasirinkti – nepamirškite, jog tai Jūsų gyvenimas.
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.