Atsiskaitymo būdai

Banko kortelė: Visa, MasterCard, American Express ar Discover.

Sumokėti internetu galima, jei mokėjimo kortelėje yra aktyvuota atsiskaitymo internetu galimybė. Tai galite pasitikrinti savo banke.

Elektroninės bankininkystės sistemos

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo apmokėjimo lange galėsite paspausti savo banko logotipą ir, prisijungę įprastu būdu, patvirtinti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimą savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Kai patvirtinsite mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.5elementai.lt svetainę.

Mokėjimų internete platforma PayPal

Naudodamiesi PayPal jūs galėsite:

  • apsipirkti internete neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos;
  • greičiau apmokėti už prekes – jums tereikės įvesti savo elektroninio pašto adresą, registruotą „PayPal“ sistemoje bei slaptažodį ir pinigai bus išsiųsti.

Bankinis pavedimas

Pasirinkus šį mokėjimo būdą po užsakymo patvirtinimo į savo el.paštą gausite laišką, kuriame bus visa informacija apie Jūsų užsakymą bei mūsų rekvizitai reikalingi pavedimui atlikti. Jei tokio laiško nesulaukiate, būtinai pasitikrinkite Šlamšto aplanką. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo patvirtinimas gali užtrukti, kol negausime patvirtinimo, kad Jūsų apmokėjimas pasiekė mūsų banką.

Elektroninės parduotuvės www.5elementai.lt veikla yra vykdoma pagal Individualios veiklos pažymą Nr. 672986, kurios savininkė yra Laura Usaitė.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas:
Laura Usaitė
Sąskaitos nr.: LT207300010002078600
Bankas: “Swedbank”, AB
Mokėjimo paskirtis: būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Sidebar
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.