Aurum Lenormand

37,22 

24 domisi šia preke
Aprašymas

Aurum Lenormand

Riboto leidimo autorinė kaladė Aurum Lenormand pirmą kartą pasaulį išvydo 2019 metais. Kaladės autorė Melissa Wotherspoon šią kaladę kūrė kartu su paaugliu sūnumi Lochlan, kuris, pasirodo, yra tikrai talentingas menininkas. Kartu jie praleido daug laiko ir labai suartėjo. Pradinė Melissos vizija apie Aurum Lenormand buvo kiek kitokia – ji tiesiog norėjo minimalistinių štrichų. Tačiau sūnaus vizija buvo daug turtingesnė, iš šio projekto jis tikėjosi labai daug, tad viską pastūmėjo į visai kitą lygį. Motina su sūnumi tikėjosi, kad Aurum Lenormand kaladė taps puikiu pagalbininku žmonėms, o taip pat ir pasitarnaus lėšų rinkimui tokiam mažai žinomam Marfano sindromo tyrimams paremti.

Aurum Lenormand

Nei mama, nei sūnus nesitikėjo tokio kaladės pasisekimo ir pirmas leidimas buvo iškart išparduotas. Nuo to laiko žmonės vis klausinėjo Melissos ar įmanoma bus dar kada nors ir kaip nors šią kaladę įsigyti. Pasitarusi su sūnumi Lochlan jie nutarė išleisti antrą ribotą leidimą (tik 500 vnt).

Aurum Lenormand

Melissa Wotherspoon visada žavėjosi japonų keramikos taisymo auksu tradicija, vadinama Kintsugi. Kažką taisant ir suteikiant tam daiktui dar daugiau grožio – taip ir šiai kaladei kūrėjai norėjo suteikti dar daugiau gyvybės ir žavesio. Kiekviena iliustracija – tai juodai baltas piešinys, praturtintas rašalo dirbiniais, suteikiant balansą tarp subtilumo ir laisvės. Kiekvienoje kortoje rasite unikalias auksines venas ir švelnius auksu dengtus šonus. Juk Aurum lotyniškai vis gi reiškia auksą 🙂

Aurum Lenormand

Autoriai į kaladę įtraukė papildomą kortą, kurią pavadino Person (Asmuo), kuris realiam gyvenime yra artimas Melissos draugas, kuris kartu su sūnumi kaip tik ir turi anksčiau minėtą Marfano sindromą.

Aurum Lenormand

37 kortos, žaidimo kortų dydžio, tad kiek didesnės nei įprasta Lenormand kaladėms, bet lieka patogaus dydžio, jei mėgstate dėlioti Grand Tableau.

350 gsm matinis popierius su paauksuotais kraštais.

Tvirta dėžutė su magnetiniu užsegimu.

Maža balta knygelė (50 psl) anglų kalba, kurioje rasite kelis naudingus patarimus, idėjas dėlionėms ir, žinoma, kortų interpretacijas.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Aurum Lenormand”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

aurum lenormand
Aurum Lenormand
37,22  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.