Pelican Playing Cards

24,00 

Pasaulis yra pilnas magijos ir stebuklų, o iliuzionistas Rokas Bernatonis yra vienas tų, kurie žino, kaip sužavėti ir užburti savo auditoriją. Jis sukūrė savo kortas – „Pelican Playing Cards“ ir jos yra būtent tokios – pilnos simbolikos ir paslėptų momentų, kuriuos pastebės tik akyliausi.

7 domisi šia preke
Aprašymas

Pelican Playing Cards

Pelican Playing Cards – tai aukštos kokybės žaidimo kortos, kurias sukūrė lietuvių iliuzionistas, pasaulio Gineso rekordininkas Rokas Bernatonis. Šios žaidimų kortos yra unikalios savo dizainu ir simbolika, o kiekviena korta turi savo prasmę ir istoriją.

Kortų dizainas
Iliustracijas ir dizainą joms sukūrė žinomas lietuvių menininkas Rimas Valeikis. Siekdamas pabrėžti grožį ir paslėptą simboliką, šias kortas jis piešė net 295 valandas. Yra įprasta, kad kortų kaladėje berniukai, damos bei karaliai yra vienodi, tačiau šioje kortų kaladėje kiekviena korta yra tarsi atskiras paveikslas.

Dizainerė Julija Gaidelytė, kūrusi ir dekoravusi kortų dėžutės vidinį ir išorinį dizainą, siekė atskleisti kortų pavadinimą ir simbolizmą. Jai buvo svarbu, kad šios kortos atspindėtų ir patį Roką Bernatonį, jo šou nuotaiką bei asmenybę.

Kortų nugarėlės dizainas pasižymi modernia estetika ir tradiciniu pojūčiu. Jis sudarytas iš klasikinių ornamentų, kuriuose pavaizduoti keturi pelikanai, išdėstyti taip, kad kortos būtų matomos iš tolo, jeigu yra mėtomos (jei nemokate mesti kortų, turite galimybę išmokti, nes kortos atkeliauja su vaizdo instrukcija). Dėl šios savybės kortos atrodo itin gražiai judesio metu, nes užtikrina, kad judėjimas būtų matomas ne tik iš toli.

auto draft

Optinė apgaulė
„Pelican Playing Cards“ kortose yra integruota optinė apgaulė. Džokerio kortoje matosi du gyvūnai. Vienas jų yra pelikanas, o kitas – triušis. Vieni žmonės mato vieną, kiti kitą, o kiti abu gyvūnus. Kurį gyvūną matysite jūs?

Išmok magijos triukų
Kortų kaladėje yra 52 kortos, bei du džokeriai ir dvi papildomas kortas. Vienoje iš kortų yra integruotas QR kodas, kurį nuskaičius būsite nukreiptas į slaptą svetainę, kurioje galėsite išmokti kortų mėtymo technikos, kurią Rokas Bernatonis naudojo siekiant pagerinti pasaulio Gineso rekordą ir atliekant dar kelis įspūdingus magijos triukus. Be to, yra dar viena korta, skirta magijos triukui, tačiau apie ją sužinosite tik įsigiję visą kortų kaladę.

Įvertinimas Lietuvai
Tai išskirtinis įvertinimas Lietuvai, nes kortas spausdinto „United States Playing Card Company“ – pati seniausia pasaulyje, Amerikoje įsikūrusi žaidimo kortų spausdinimo gamykla, kurios vienas iš prekinių ženklų legendinės kortos „Bicycle”. Ši gamykla pradėjo savo veiklą dar 1867 m. ir iki šiol puoselėja gilias kortų kūrimo ir spausdinimo tradicijas.

Pelican žaidimų kortos

Apie autorių
Rokas Bernatonis – iliuzionistas, autorinių magijos ir humoro šou kūrėjas ir atlikėjas, virtualių magijos dirbtuvių autorius, dviejų pasaulinių Gineso rekordų savininkas. Vienintelis Baltijos šalių iliuzionistas, laimėjęs prestižinį garsiausio pasaulyje magų dueto Penn ir Teller šou „Fool Us“, ir vienintelis Lietuvos iliuzionistas, su savo šou apkeliavęs visą JAV.

Pakuotėje

  • Kortų sudėtis: 52 kortos + 2 džokeriai + triukų korta + QR korta su magijos pamokomis
  • Kortos išmatavimai: 6,35 x 8,89 cm (2.5″ x 3.5″)
  • Kaladės svoris: 100 g.
  • Pagrindinė spalva: juoda
  • Indeksas: standartinis
  • Plastiku aptrauktos popierinės kortos su Air-Cushion apdaila

Pagaminta: Kortos – United States Playing Card Company (USPCC); Dežutė – Gambler’s Warehouse.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Pelican Playing Cards”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

pelican playing cards
Pelican Playing Cards
24,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.