Smilkalai White Sage + Palo Santo

1,97 

 

Smilkalai pakelia nuotaiką, mažina nerimą, padeda didinti dėmesio koncentraciją, atverti širdies centrą, lengvinti kvėpavimą, išvalyti erdvę, skatina kūrybiškumą ir naujas idėjas.

 

23 domisi šia preke
ISBN: 8901684616773 Produkto kodas: TribalSi-06 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Smilkalai White Sage + Palo Santo

Baltojo šalavijo ir Palo Santo smilkalų lazdelės.

Šimtus metų baltasis šalavijas (white sage, Salvia apiana) buvo laikomas šventu, valančiu augalu. Amerikos čiabuviai pradėjo tradiciją per apsivalymo apeigas ir gydymo seansus deginti sausus surištus lapus, kad išvalytų erdvę ir/ar žmogų nuo visų piktųjų dvasių ar neigiamų energijų.
Palo Santo (ispanų kalba – “Šventoji mediena”) jau daugelį amžių yra Pietų Amerikos kultūros dalis. Šio laukinio medžio iš Amazonės atogrąžų miškų mediena dvasiškai valo energiją ir gydo.

Smilkalai White Sage + Palo Santo

Žemiško baltojo šalavijo aromato ir raminančio balzaminio Palo Santo kvapo derinys sukuria puikią aplinką meditacijai.

  • Kvapas: Baltasis šalavijas + Palo Santo.
  • Prekės ženklas: Tribal Soul.
  • Pagaminta Indijoje.
  • Pakuotėje: 15 (g) – 10-12 lazdelių.
  • Lazdelės degimo trukmė: 30 (min).

Smilkalai White Sage + Palo Santo

Nuostabi dovana tiems, kurie dievina gražų kvapą ar tiesiog kaip savęs palepinimą. Šie smilkalai nuves jus į vietą, kuri tuo metu reikalinga labiausiai…

Smilkalai

Tai skirtingos augalinės medžiagos, kurios degant skleidžia įvairius aromatus.

Smilkalai pakelia nuotaiką, mažina nerimą, padeda didinti dėmesio koncentraciją, atverti širdies centrą, lengvinti kvėpavimą, išvalyti erdvę, skatina kūrybiškumą ir naujas idėjas. Žinoma, tam labai svarbu pasirinkti patinkantį kvapą, nes nemalonus kvapas sukels tik neigiamas emocijas.

Naudojant smilkalus galite susikurti jaukią, malonią aplinką ir tokiu būdu sustiprinti meditacijos praktikas. Taip lengviau atsipalaiduosite, nuraminsite protą ir galėsite pasinerti į gilias, meditacines būsenas. Būtent atsipalaidavimo, lengvumo būsenoje žmogus gali patirti stipriausias patirtis ir leisti vykti natūraliai ląstelių regeneracijai.

Smilkalai yra naudojami ne tik meditacijų metu, ritualuose ar ceremonijose. Tai yra puikūs įrankis atbaidyti įvairius vabzdžius. Budistų vienuoliai medituodami lauke naudoja specialius citrinžolės aromatą skleidžiančius smilkalus (dar kitaip vadinamus „citronella“), kurie apsaugo nuo uodų ar kitų nepageidaujamų vabzdžių, trikdančių meditacinę ramybę. Taipogi, verta paminėti, kad smilkalai puikiai pasitarnauja ir kaip nemalonių kvapų neutralizuotojai. Jeigu namuose ar kitoje patalpoje tvyro nemalonus kvapas – pasmilkykite mėgiamų smilkalų, kurie kaipmat pagerins situaciją.

Daugelį žmonių vos nubudus užplūsta nepaliaujamas minčių srautas. Tai tęsiasi kol einame vėl miegoti. Gera žinia tiems, kurie dirba protinį darbą, nes smilkaluose esantys aromatai veikia mūsų smegenis stipriau nei galėjote įsivaizduoti. Kuomet užuodžiate jums malonų aromatą, smegenys automatiškai atsipalaiduoja, atsiranda minčių balansas. Remiantis moksliniais tyrimais išsiaiškinta, kad smilkalai suaktyvina alfa bangas smegenyse, tad padidėja produktyvumas ir efektyvumas.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Smilkalai White Sage + Palo Santo”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

smilkalai white sage + palo santo
Smilkalai White Sage + Palo Santo
1,97  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.