Crystal Ball Pocket Oracle

12,84 

10 domisi šia preke
ISBN: 9781401972578 Produkto kodas: HH096 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Crystal Ball Pocket Oracle

Klauskite ir jums bus atsakyta. Pasinaudokite šiuo 13 kortų kišeniniu orakulu, kurį puošia gražūs, gamtos įkvėpti meno kūriniai ir aiškūs atsakymai į taip arba ne klausimus.

Nors Taro ir Orakulų kaladės suteikia galimybę atlikti subtilius ir sudėtingus įvairių dėlionių skaitymus, kartais viskas, ko norime arba ko reikia, yra paprasti ir aiškūs atsakymai į jūsų klausimus, kurie padės pasirinkti teisingą kelią. Crystal Ball Pocket Oracle būtent tai ir siūlo. Ši 13 kortų kaladė yra būrimo įrankis, kur kiekvienoje kortoje yra mistiškas įvaizdis ir aiškus atsakymas į jūsų klausimą.

Crystal Ball Pocket Oracle

Naudoti šią kaladę labai paprasta: tiesiog užduokite klausimą, švelniai sumaišykite kaladę, klausimą vis kartokite mintyse, o kai jaučiate, kad sumaišėte pakankamai, ištraukite vieną kortą, kuri į tą klausimą ir atsakys.

Gražiame, įtaigiame menininkės ir kūrėjos Athene Noctua meno kūriniuose yra gyvūnų, augalų, mėnulio fazių ir kitų gamtos įkvėptų vaizdų, kurie papildo ir pateiktiems kortų atsakymams suteikia gilumo.

Pakankamai mažas, kad tilptų rankinėje ar kišenėje, ši žavi kaladė gali keliauti su jumis, kad ir kur eitumėte, ir pasiūlys atsakymus į visus didelius ir mažus gyvenimo klausimus.

Crystal Ball Pocket Oracle

13 kortų ir pagalbinė knygelė.

Kortų dydis: maždaug 6 x 9 cm.

Autorė: Athene Noctua.

Leidėjas: Hay House.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Crystal Ball Pocket Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

crystal ball pocket oracle
Crystal Ball Pocket Oracle
12,84  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.