Qabalah Magic Oracle

28,35 

27 domisi šia preke
ISBN: 9780995551695 Produkto kodas: SOL03 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Qabalah Magic Oracle

Šis Magiškas Kabalos Orakulas gimė iš didelio noro Kabalos magiją prikelti gyvenimui, pagelbėti kitiems įgauti suvokimą, jausmą, ką Gyvybės medis ir Kabala gali pasiūlyti paprastam mirtingajam.

Idėja gimė per bendravimą, sapnus ir širdies troškimus. Įvaizdžiai atkeliavo meditacijų dėka, spontaniškų momentų ir keliaujant astraliniu pasauliu. Knygelė, kurią rasite kartu su kortomis, pagelbės jums kaladės pažinimo procese, supažindins su Gyvybės medžiu, padės geriau suvokti jūsų sielos ir pasąmonės siunčiamas žinutes.

Qabalah Magic Oracle

Tai Kabalos pažinimas per jūsų pačių gyvenimo prizmę, per praeitus gyvenimus, per astrologiją ir tikėjimo sistemą. Nesvarbu ar esate astrologas, tarologas, filosofas, ezoterinių sistemų studentas ar tiesiog dirbantis vietinėje parduotuvėlėje “ant kampo” – šiose kortose tikrai rasite ką nors tinkamo sau.

Šios kortos sukurtos kaip orakulas, kurį galima pasitelkti kiekvieną mielą dieną, savaitei, mėnesiui ar metams į priekį. Tai taip pat ir mokymo įrankis, kuris turėtų pagelbėti geriau suprasti Kabalą per Gyvybės medžio sandarą ir struktūrą, paveikslėlius panaudojant meditacijoms, taip pat sustiprinant ryšį su asmeniniais dvasiniais mokytojais ir vedliais.

Qabalah Magic Oracle

Tvirtoje dėžutėje rasite 49 kortas ir 110 psl. pagalbinę knygelę.

Kortų dydis: 10,5 x 15 cm.

Autorius: David Wells.

Leidėjas: Solarus Publishing.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Qabalah Magic Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

qabalah magic oracle cards
Qabalah Magic Oracle
28,35  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.