Golden Tarot by Kat Black

31,55 

6 domisi šia preke
ISBN: 9781572814349 Produkto kodas: GOL78 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Golden Tarot by Kat Black – Auksinis Taro

Australų menininkė Kat Black sukūrė prabangią Taro kortų kaladę, kruopščiai atrinkusi Viduramžių ir ankstyvojo Renesanso meno kūrinius. Kiekvienas paveikslas buvo giliai ištirtas ir atrinktas pagal savo nešamą žinutę, kuri nenutolsta ir nuo tradicinės RWS sistemos. Ir nors, kaip minėjau, šios Taro kaladės pagrindas – RWS, tačiau pastudijavus giliau, galima atrasti kiek kitokių, naujoviškų ir šviežių interpretacijų.

Golden Tarot by Kat Black

Kortų kraštai paauksuoti, o be kortų dėžutėje dar rasite ir išsamią pagalbinę 198 psl. knygą anglų kalba. Knygoje rasite panaudoto meno apžvalgą, išsamius kortų aprašymus bei tiesios ir apverstos pozicijos interpretacijas.

Į šią kaladę buvo sudėta daug darbo, nes reikėjo peržiūrėti ir atrinkti gausybę XIII-XVI amžiaus meno kūrinių, o vėliau sujungti juos į sudėtingus koliažus, scenas, kurios atrodo vientisos ir tiesiog tobulos. Pavyzdžiui, iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad Kvailio korta – tai vienas paveikslas, tačiau knygelėje parašyta, kad čia net keturi (moteris ir sodas, šuo ir uolos kraštas, skrybėlė bei papuošalai). Kai kuriose kortose, ypač Dvaro, puikiai atsispindi emocijos. Pavyzdžiui, nors pati kūno kalba to ir neatskleidžia, tačiau veido išraiška pas Kalavijų pažą tiesiog sakyte sako, kad tuoj tuo kalaviju voš per kažkieno galvą.

Golden Tarot by Kat Black

Dėžutėje rasite 78 Taro kortas bei išsamią knygą anglų kalba. Knygoje per daug nėra gilinamasi į Taro pagrindus, tačiau yra skirta nemažai dėmesio panaudotų meno kūrinių aprašui. Čia taip pat rasite ir kortų reikšmes tiesioje bei apverstoje pozicijose, kortose panaudotų simbolių paaiškinimus bei keturias pavyzdines dėliones.

Kortų dydis: 7,2 x 12 cm.

Autorė: Kat Black.

Leidėjas: U. S. Games Systems, Inc.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Golden Tarot by Kat Black”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

golden tarot by kat black
Golden Tarot by Kat Black
31,55  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.