Universal Fantasy Tarot

20,46 

Šioje kaladėje gausu magijos, fantazijos, įvairių etninių ir kultūrinių skirtumų, kurie puikiai susilieja su tradiciniais Taro archetipais.

 

 

20 domisi šia preke
ISBN: 9788883955471 Produkto kodas: EX133 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Universal Fantasy Tarot

Universal Fantasy Tarot – ši Taro kortų kaladė nukelia mus į paslaptingą fantastinės literatūros pasaulį. Tai magiškas pasaulis, kuriame gyvena drakonai, raganos, sparnuoti žirgai, didvyriai, dievai ir demonai. Šioje kaladėje gausu magijos, fantazijos, įvairių etninių ir kultūrinių skirtumų, kurie puikiai susilieja su tradiciniais Taro archetipais. Kaladė sukurta remiantis Rider-Waite-Smith (RWS) tradicija. Mažieji Arkanai išsiskiria tuo, kad juose vaizduojamos unikalios scenos, lyg ištisinis pasakojimas.

Ištrauka iš Mažos baltos knygelės

Senovės simboliai yra perinterpretuoti, panaudojant įsivaizduojamą Fantastinės literatūros pasaulį. Kiekvienas simbolis nukreipia į visatą, kurioje Viduramžių pasaulio elementai susilieja su tais, kurie priklauso mitams ir fantazijai, įgaudami naujas reikšmes, bet tuo pačiu išlaikydami senovės turinį ir simbolizmą.

Reikšmės knygelėje labai trumpos ir aiškios, labiau kaip patarimai. Pavyzdžiui:

Magas. Žinios dažnai reikalauja aukos, bet jei elgsimės ryžtingai, pasieksime tai, ko trokšta širdis.

Lazdų tūzas. Būna momentų, kai turime leistis būti vedami labiau intuicijos nei protingos priežasties.

Pagrindinis pranašavimo būdas yra vadinamas Pilis su 15 kambarių. Tai kiek neįprasta dėlionė, kur išdėliojama viena eilė iš šešių atverstų kortų ir likusios devynios kortos atverčiamos kartu su užduodamais klausimais.

Apie Universal Fantasy Tarot kaladę

Šios kaladės pagrindas yra fantasktikos novelės, įsivaizduojamas literatūrinis pasaulis, kurio tėvu yra vadinamas anglų autorius William Morris. Vėliau šis stilius išgarsintas J. R. R. Tolkieno, M. Murkoko ir kitų. Šis fantastikos pasaulis pilnas magijos ir Viduramžių, apgyvendintas drakonų, raganų, ožiaragių, demonų, elfų ir didvyrių. Čia rasite karalius, jojančius ant voverių, milžinus apsišarvavusius namais, moteriškos dvasios… Kiekvienoje kortoje gausu simbolių. Tai kaladė, verčianti pamąstyti, įsijausti ir įsigilinti, leisti sau fantazuoti, lįsti gylyn į vaizdinių pasaulį, susipažinti su personažais.

Nors kaladė gali pasirodyti keista ir neįprasta, tačiau ją lengva skaityti ir suprasti. Galbūt tai nėra geriausias variantas pradedantiesiems, tačiau tie, kurie jau yra susipažinę su RWS sistema ir kortų reikšmėmis, kuriems patinka fantastika ir mitai, ir kuriems patinka savo interpretacijoms suteikti prieskonį, tuomet tai bus tikrai puikus pasirinkimas.

 

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Universal Fantasy Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Universal Fantasy tarot
Universal Fantasy Tarot
20,46  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.