Witches Tarot

39,44 

Witches Tarot (Raganų taro) – kaladė, kur pagrindinis dėmesys skiriamas šių laikų raganoms.

 

 

26 domisi šia preke
ISBN: 9780738728001 Produkto kodas: LW017 Kategorija: Žymos: , , , , ,
Aprašymas

Witches Tarot

Witches Tarot (Raganų taro) kaladė paremta taip vadinama tradicine Rider-Waite-Smith (RWS) sistema, tačiau pagrindinis dėmesys čia skiriamas šių laikų raganoms. Ir nors šios kaladės pagrindas yra RWS ir beveik kiekvienoje kortoje galima rasti kažką būtent iš RWS simbolikos, tačiau tai kaladė, kurioje gausu pagoniškų bei Wicca judėjimo simbolių. Čia taip pat rasite keturis pervadintus Didžiuosius Arkanus, tačiau esmės jie nekeičia, tiesiog labiau atspindi būtent šios kaladės dvasią.

Trumpa Witches Tarot kaladės apžvalga.

Apie Witches Tarot autorius

Pačią kaladę ir jai skirtą knygą sukūrė praktikuojanti žalioji (sodo) ragana ir tarologė Ellen Dugan, o iliustravo žinomas menininkas Mark Evans. Ellen Dugan yra išleidusi 15 knygų, o raganavimą praktikuoja jau daugiau nei 30 metų. Savam rate gerai žinoma už savo kandumą ir humoro jausmą. Ji taip pat yra Vyriausioji Žynė savo pačios įkurtame kovene (raganų grupėje) Sent Luiso mieste. Ji veda įvairius kursus magijos, dvasinės apsaugos bei raganavimo temomis tiek gyvai, tiek internetu. Dauguma jos knygų apie magiją buvo išverstos į daugiau nei dešimt užsienio kalbų. Ellen nuoširdžiai visus drąsina susigrąžinti savo asmeninę galią (nes mes visi tokią turim) ir susikurti savo pačių kasdienę magiją (nes ir tai mokam).

Mark Evans yra žinomas ir ne kartą apdovanotas šiuolaikinis menininkas, kuris kuria kadruotes, konceptualius dizainus bei įvairias iliustracijas tokioms didžiosioms kompanijoms kaip Coca-Cola, Walt Disney ir Marvel Comics.

Apie Witches Tarot kaladę

Šioje kaladėje gausu floros ir faunos. E. Dugan tikrai labai gerai apgalvojo, kuriuos augalus naudoti ir kuriai kortai geriau juos priskirti. Juk ne be reiklalo autorė yra vadinama sodo ragana. Pavyzdžiui, Dešimties kalavijų kortoje yra pavaizduota Kurpelė – labai nuodingas augalas, kuris ne tik reiškia nelaimę, bet, sakoma, ir kad priešas yra netoliese. Kas kortai suteikia daugiau “svorio”, o perspėjimas atrodo rimtesniu: pasitikėk savo instinktais ir niekam neatsuk savo nugaros!

Dauguma augalų yra paaiškinti tikrai gerai parengtoje pagalbinėje knygoje, kurioje taip pat rasite ir pačios autorės Taro kelionę, simbolizmą bei kaip geriau naudotis pačia kalade. Prie kiekvienos kortos rasite pačios kortos aprašą (nes ne visada mes pastebime detales), pačios kortos reikšmę, raktažodžius bei astrologinę jungtį; taip pat yra keli sakiniai ir su apverstos kortos reikšmėmis.

Knygos pabaigoje rasite aprašytų keletą dėlionių bei keletą patarimų kaip šios kaladės kortas galite panaudoti savo kasdienei magijai susikurti.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,670 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Witches Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Witches tarot
Witches Tarot
39,44  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.