Llewellyn tarot

(1 pirkėjo atsiliepimas)

37,00 

Llewellyn taro kaladė supažindins su patrauklia Velso mitologija,  keltų istorija ir jos veikėjų charakteriais.

3 domisi šia preke
ISBN: 9780738702995 Produkto kodas: LW019 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Llewellyn tarot

Llewellyn tarot – tai šimtmečių istorija vienoje kaladėje, kuri sulaukė pripažinimo už savo gylį ir grožį. Akvarelės įvaizdžiai kviečia aplankyti mistinius senovės miškus, jausmingus jūros peizažus bei nuostabių krioklių pasaulį, apipintą paslaptimi, prasme ir magija. Šios kaladės pagrindas yra tradicinė Rider Waite Smith (RWS) sistema, todėl skaityti ją yra pakankamai lengva. Llewellyn taro kaladė taip pat atskleidžia patrauklią Velso mitologiją,  keltų istoriją ir jos veikėjų charakterius.

Apie Llewellyn tarot kaladės autorę

Anna-Marie Ferguson gimė Anglijoje 1966 metais. Kai jai buvo dešimt metų, kartu su šeima emigravo į Kanadą. Anna grįžo į Angliją 1982 metais, kur mokėsi grafikos dizaino. Tačiau galiausiai grįžo į Kanadą, kur tęsė savo karjerą kaip dizainerė, savo laisvą laiką skirdama iliustracinių gabumų vystymui. Jos susidomėjimas keltų legendomis ir Taro pasauliu prasidėjo dar vaikystėje, kai gyveno Anglijoje. Jos aplinkos įtaka įkvėpė Anną ir toliau išlaikyti tuos praėjusius amžius, atskleisdama juos savo meno kūriniuose. Anna taip pat yra sukūrusi ir Legend: The Arthurian Tarot kaladę.

Apie Llewellyn tarot kaladę

Menininkės Anna-Marie Ferguson sukurta Taro kaladė atskleidžia Velso mitus ir pagerbia Llewellyn George’ą, kuris 1901 m. keliavo iš Velso į JAV mokyti astrologijos ir įkurti „Llewellyn Publications“ spaustuvę. Šiame rinkinyje kartu su kalade yra pilno dydžio knyga, kurioje rasite kelis žodžius apie pačią autorę, trumpą pažintį su Raudonojo Drakono žeme; čia paaiškinami mitai, pavaizduoti kortose ir, žinoma, pačių kortų reikšmės. Knygoje taip pat yra pateikiamos bei trumpai paaiškinamos ir dvi dėlionės: Keltų kryžius bei Pasaga.

Llewellyn Tarot atgaivina senovės mitus, tačiau tuo pačiu išlaiko tradicinę Taro struktūrą. Būtent todėl ši kaladė idealiai tinka konsultacijoms ir apžvalgoms, ypač praeitų gyvenimų bet romantinių santykių temomis. Ji puikiai tiks ir Taro naujokams, nes įvaizdžiai labai artimi RWS sistemai. Ją netgi galima panaudoti buitinėje magijoje, kai reikia vizualizuoti užsibrėžtus tikslus ir kelius.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,720 kg
Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Llewellyn tarot

  1. Asta (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Prekė kokybiška , aptarnavimas malonus, pristaymas greitas ????

    (1) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Llewellyn tarot
Llewellyn tarot
37,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.