The Wild Unknown Tarot

(1 pirkėjo atsiliepimas)

45,42 

New York Times šį rinkinį yra paskelbęs kaip geriausiai parduodamą. Puikus rinkinys, kurį sudaro tvirta dėžutė, knyga ir Taro kortų kaladė (papildomoje dėžutėje).

16 domisi šia preke
ISBN: 9780062466594 Produkto kodas: TKWU78 Kategorija: Žymos: , , , , ,
Aprašymas

The Wild Unknown Tarot

The Wild Unknow tarot (Laukinis nepažintasis taro) buvo sukurtas menininkės Kim Krans. Daugumai šiuolaikinių žmonių, kurie domisi įvairiomis dvasinėmis paieškomis, ši The Wild Unknown kaladė yra kažkas daugiau nei vien Taro.

Apie kaladės autorę

Kim Krans yra ne tik naujo Taro judėjimo pradininkė, bet ir tas žmogus, kuris į visą Taro sistemą verčia pažvelgti kiek kitaip. Daugeliui šiuolaikinių dvasinio tobulėjimo kelių ieškotojų The Wild Unknown Tarot yra kažkas daugiau nei vien Taro kaladė; tai kartu ir patarėjas žmonėms iš įvairių pasaulio kampų, įkvepia juos dalintis nesuskaičiuojamomis savo ruoštų dėlionių nuotraukomis, tatuiruotėmis ar kitais meniškais šios kaladės spaudiniais.

Apie The Wild Unknown Tarot kaladę

Kaladė gimė Niujorke. Kiekviena iš 78 kortų – tai menas, tyrinėjantis natūralaus pasaulio paslaptis bei gyvūnų karalystę. Kaladė buvo piešta ranka, lengvu, atsargiu ir minimalistiniu stiliumi, įspūdingi įvaizdžiai kviečia įsilieti į gilius apmąstymus bei meditacijas. Kartu esančioje knygoje rasite ne tik kortų interpretacijas, bet ir pamokymus kaip tas kortas maišyti ir nukelti, kaip kurti dėliones.

Dabar kortas ir knygą vedlį galima įsigyti viename rinkinyje. Graži ir tvirta dėžutė su magnetu, kurioje telpa knyga ir kaladė. Beje, kaladei yra skirta ir dar viena papildoma dėžutė.

Kaladė tikrai nėra skirta pradedantiesiems, nes knygoje per mažai informacijos. Tačiau yra ir tokių, kurie su manimi dėl to ir nesutiktų. Kaip sakoma, kiekvienam savo. Yra sakoma, jog ši kaladė remiasi Rider-Waite-Smith (RWS) tradicija, tačiau tai būtų pataikavimas. Žinoma, RWS reikšmes galima pritaikyti beveik bet kur, jei labai nori. Tad dažnai kyla klausimas: tradicinė visgi ši kaladė ar nelabai? Ir atsakymas, deja, nelabai pagelbės, nes ir taip, ir ne. Beveik kiekvienoje kortoje galima rasti kažkokį tradicinį RWS simbolį, tačiau kartais ties tuo vienu simboliu visa tradicija ir pasibaigia.

Labai malonus lietimui yra pats kortų popierius. Jos švelnios ir matinės.

Kam ji skirta ir kaip ją skaityti?

Mano nuomone, ši kaladė yra puiki asmeniniam augimui, tačiau sunkiai tiks kasdieniam gyvenimui ir problemoms.  Ji puikiai “kalba” apie talentus ir jų ugdymą, dvasinį augimą ir pasirinktus kelius, tačiau sunkiai “kalbės” apie naujo namo pirkimą.

Puikiai dera su The Wild Unknown Archetypes Deck and Guidebook bei The Wild Unknown Animal Spirit Deck and Guidebook.

The Wild Unknown Tarot

Tvirtoje dėžutėje rasite 78 kortas ir knygą (anglų k.).

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorė: Kim Krans.

Leidėjas: HarperOne.

 

 

Papildoma informacija
Svoris 0,8 kg
Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie The Wild Unknown Tarot

  1. Thunder biotch (įsigijo produktą)

    Super kortos, labai gražios, puikios, siūlau gauti

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Wild Unknown tarot
The Wild Unknown Tarot
45,42  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.