5 ELEMENTAI

The Wild Unknown Animal Spirit Deck and Guidebook

42,00 

Prieinamumas: Turime (galime užsakyti)

Numatomas pristatymas: 2023-12-12 - 2023-12-26
ISBN: 9780062742865 Produkto kodas: HPO02 Kategorija: Žymos: , , ,

The Wild Unknown Animal Spirit Deck and Guidebook / Gyvūnų dvasia (kortos ir knyga)

Menininkė Kim Krans, sukūrusi novatorišką New York Times bestselerį  The Wild Unknown Tarot Deck and Guidebook, padeda visų lygių ieškotojams išplėsti savęs atradimo praktiką su šia kvapą gniaužiančia orakulo kalade (kartu su knyga), kuri buvo įkvėpta tikrų ir mitinių gyvūnų.

The Wild Unknown Animal Spirit rinkinys, sukurtas rankomis detaliu ir emociškai įtaigiu Kim Krans stiliumi. Ši kaladė – tai meno kūrinys, kuriame nagrinėjamos gamtos pasaulio ir gyvūnų karalystės paslaptys. Galingi Krans sukurtų gyvūnų archetipai suteikia įžvalgų apie santykius, asmenybes, elgesį ir tendencijas. Beje, ši kaladė gali būti naudojama tiek viena, tiek kartu su The Wild Unknown Tarot ar The Wild Unknown Archetypes Deck, kad praturtintumėte ir pagilintumėte savo kortų skaitymus.

The Wild Unknown Animal Spirit

Ranka rašyta ir pilnai iliustruota knyga-vadovas siūlo pagrįstus, lengvai suprantamus kortų paaiškinimus, išsamius kortų dėlionių pavyzdžius, praktikų bei sąvokų, kurios tik sustiprina Animal Spirit kaladę. Ir, žinoma, gilų supratimą apie tai, kaip kiekvienas gyvūnas padeda nušviesti, iškelti į paviršių mūsų prieštaravimus, mūsų sudėtingą prigimtį ir begalines paslaptis, kas mes esame ir kur einame.

The Wild Unknown Animal Spirit

The Wild Unknown Animal Spirit rinkinyje yra garbinama paslėptą išmintį būtybių, gyvenančių mūsų pasaulyje ir už jos ribų, ir atskleidžia tai, kaip mes visi esame susiję sudėtingame ir nuostabiame gyvenimo tinkle.

The Wild Unknown Animal Spirit

Tvirtoje dėžutėje rasite 63 kortas ir 208 psl. knygą-vadovą (anglų k.).

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorė: Kim Krans.

Leidėjas: HarperOne.

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “The Wild Unknown Animal Spirit Deck and Guidebook”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.