The Starseed Oracle

(1 pirkėjo atsiliepimas)

27,80 

18 domisi šia preke
ISBN: 9781788172882 Produkto kodas: HH003 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

The Starseed Oracle

Verčiant pažodžiui – tai Žvaigždžių sporų orakulas. Žvaigždžių sporos – tai taip vadinami Žvaigždžių vaikai. Septintojo dešimtmečio pabaigoje, rašytojas ir psichoanalitikas Brad Steiger susidomėjo žmogaus savybėmis, nulemiančiomis ypatingą sensoriką ar gabumus, polinkį į misticizmą ar buvimo „iš kito pasaulio” sindromą. Apie 1968-uosius metus Brad Steiger sudarė savotišką anketą, skirtą, kaip jis tuomet pavadino „žvaigždžių žmogaus”, ar išskirtinai dvasiškai orientuotos asmenybės tipui nustatyti. Šitokį terminą Steiger pasiskolino iš Amerikos etninių gyventojų mitologijos, kuri byloja, kad žvaigždėse gyvena dvasinės būtybės ir laiks nuo laiko apsireiškia Žemėje, o taip pat, kai kurie mūsų išlaiko ypatingesnį ryšį su žvaigždėmis. Brad Steiger’is pasitelkė idėją žmogaus, pradedančio jaustis esančiu ne iš šios aplinkos, išgyvenančiu tai taip stipriai ir pilnutinai, kad galėtų būt pavadintu tik kaip „nukritusiu iš žvaigždžių”.

“Žvaigždžių sporomis” galima būtų pavadinti daugelį, kas nuoširdžiai jaučiasi turįs misiją šiame pasaulyje ir laukia meto “sudygti”.

The Starseed Oracle

Šį orakulą sudaro knyga (anglų k) su aprašymais ir 53 kortos, kurios yra skirtos žvaigždžių žmonėms, empatams bei ieškotojams. Čia rasite pavaizduotus energijos portalus, senovės vietoves, tolimas planetas ir žvaigždžių sistemas – visa tai nukelia į kitą pasaulį, kurio mes nematome, tačiau galime jausti.

Tiems Žvaigždžių žmonėms, kurie klajoja po Žemę, ir kurie bando susivokti, ši kaladė padės:

 • Suvokti, jog tikrai esate Žvaigždžių žmogus;
 • Pasijusti ne tokiu vienišu šiame Visatos krašte;
 • Atgaivinti užslėptus savo sielos atsiminimus;
 • Suvokti savo tikslus ir misiją Žemėje bei būti pozityvios energijos šaltiniu šalia esantiems.

Pagalbinėje knygoje rasite instrukcija kaip susidraugauti su savo Starseed Oracle kortomis, kaip atrasti savo vidinį žinojimą ir kosminę energiją. Kiekvienos kortos interpretacija – tai ir paskatinimas veikti, kad pagaliau atrakintumėte savo sielos dovanas, susijungtumėte su savo kosminėmis ištakomis ir prisimintumėte kas esate iš tiesų.

Naujoviškas trikampis dėžutės dizainas – tai atskira technologija, kurią galima panaudoti interaktyviam kortų skaitymui ar tiesiog kaip gražų savo altoriaus papuošimą.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie The Starseed Oracle

 1. Vaiva (įsigijo produktą)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Kortos nuostabios. Prekė buvo labai tvarkingai, gražiai supakuota, greitai išsiųsta. Malonus krautuvėlės šeimininkės dėmesys. Tik patys geriausi įspūdžiai. Linkiu sėkmės.

  (1) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

The Starseed Oracle
The Starseed Oracle
27,80  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.