Symbolon Pocket

(1 pirkėjo atsiliepimas)

13,98 

Symbolon Pocket – tai 80-ties kortų kišeninio dydžio orakulinio tipo kaladė.

16 domisi šia preke
ISBN: 9783038194026 Produkto kodas: 106701520 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Symbolon Pocket

Symbolon Pocket – tai 80-ties kortų orakulinio tipo kaladė, skirta darbui su praeitimi ir atsiminimais apie ją, o dar tiksliau – tų prisiminimų ištraukimui į paviršių, nes tik taip galima pradėti gijimo procesą. Ir tai tikrai nebūtinai turi būti kažkokios sudėtingos problemos, tačiau reikėtų nepamiršti, kad viskas ką mes darome ir darėme, ką išgyvenome – visa tai įtakoja ir įtakos mūsų dabartį bei ateitį.

Nors dauguma orakulinio tipo kortų žvelgia į ateitį, Symbolon kaladė yra skirta žvilgsniui į praeitį. Šiose kortose slepiasi žmogaus patirtis. Kiekviena korta atvaizduoja istorines Europos gyvenimo dienas, tame tarpe, ir mitologines istorijas, kurias praeities tyrimams galima skaityti dviem būdais. Vienas iš būdų – grynai psichologinis požiūris, kur nebūtinos jokios astrologijos žinios. Antras – Symbolon kortos gali būti naudojamos praeities pažinimui būtent per astrologijos prizmę. Visi horoskopiniai žvaigždynai yra pavaizduoti kaip gili, dvasinė veikla. Pridėtame kiek didesniame nei standartas buklete yra kiekvienos kortos aprašymas (anglų k.) tiek iš psichologinės, tiek iš astrologinės pozicijos. Be to, yra pateiktos kiekvienos kortos pozicijos reikšmė: kaip problema, kaip problemos sprendimo būdas ir kaip išdava.

Symbolon Pocket

Šiuo atveju Symbolon kaladė yra kišeninio dydžio, tad tikrai patogu nešiotis su savimi. Standartinio dydžio Symbolon kortas galite įsigyti čia.

Ant kortų nerasite jokių papildomų užrašų, tik astrologinius ženklus ir pačius paveiksliukus.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,200 kg
Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Symbolon Pocket

  1. RENATA (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Labai gražios, gera kokybė.

    Image #1 from RENATA
    (1) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Symbolon Pocket
Symbolon Pocket
13,98  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.