Nature’s Whispers Oracle

(2 pirkėjų atsiliepimai)

28,75 

24 domisi šia preke
ISBN: 9781922161390 Produkto kodas: NWO50 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Nature’s Whispers Oracle – Gamtos Šnabždesių Orakulas

Gamta nuolat vilioja mus praleisti laiką jos glėbyje, vilioja paukščių čiulbėjimu, upelių ir srovių čiurlenimu, nepakartojamais gėlių aromatais ir medžių šnabždesiais, kai vėjas judina jų šakas.

Per šią gyvybės pilną kaladę, kurią iliustravo menininkė Josephine Wall, gamta kviečia jus patirti gilaus grožio ir nesenstančios išminties pasaulį.

Atgaivinkite savo ryšį su didžiąja Motinos Žemės dvasia ir pasinaudokite gilia ramybe, gydymu bei patarimais, kuriuos ji mums siūlo, jei tik sustosime ir akimirką pasiklausysime.

Nature’s Whispers Oracle – apie autorę Angela Hartfield

Angela Hartfield yra mediumė, tarptautiniu mastu žinoma dvasinė intuityvi skaitytoja/gydytoja ir mokytoja bei Reiki meistrė. Jos aistra padeda žmonėms įsiklausyti į suteikiamus angelų ir Visatos patarimus bei nurodymus. Su dvasiniu pasauliu Angela bendrauja nuo tada, kai būdama ketverių susitiko angelą. Ji dalyvauja įvairiose dvasinėse programose Japonijoje, Airijoje bei Kanadoje; turi nedideles mokyklas daugelyje pasaulio vietų, tame tarpe ir jos gimtuosiuose Havajuose, kur ji veda kursą Havajietiško Gijimo Kelionės bei kt. Ji rašo iš namų Kailua Kona (Havajai) ir augina keturias dukras. Kartu su vyru Duke mėgaujasi bendra aistra vandenynui, gamtai ir aplinkai.

Nature’s Whispers Oracle – apie menininkę Josephine Wall

Josephine Wall gimė Anglijoje. Jos kūryba sulaukė pripažinimo visame pasaulyje, įskaitant ir nominaciją „Arty“ apdovanojimuose („Oskaras“ meno pasaulyje). Josephine dažniausiai dirba su akriliniais dažais, o darbuose atsispindi prerafaelitų romantizmas, siurrealistinio meno, tokių kaip Salvadoras Dali, ar iliustracinio meno kaip, pvz., Arthuro Rackhamo kūriniai, įtaka.

Nuo vaikystės ji domėjosi šviesos žaismu ir spalvomis, fantazija ir vaizdingais pasakojimais. Mistinių vaizdų kūrybai įkvėpimo sėmėsi stebėdama gamtą ir joje vykstančiais procesais. Savo paveiksluose ji dažnai bando perduoti svarbias žinutes, tokiu būdu tikisi įkvėpti savo auditoriją asmeninėms kelionėms į vaizduotės pasaulius.

“Tapybos menas man yra daugiau nei vien karjera,” – sakė Josephine – “tai visa apimanti aistra ir meilė spalvoms bei formoms. Tiesą pasakius, jei nuo savo molberto atsitraukiu ilgesniam laikui, tampu nerami ir nesulaukiu, kada galėsiu vėl tapyti.”

Nature’s Whispers Oracle

Tvirtoje dėžutėje rasite 50-ties kortų kaladę ir 72 psl. knygelę (anglų k.).

Kortų dydis: 9,5 x 14 cm.

 

 

Atsiliepimai (2)

2 atsiliepimai apie Nature’s Whispers Oracle

 1. Vaida

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Viskas puikiai, ačiū

  (0) (0)
 2. Labai jums ačiū ❤️❤️❤️

  Gavau kortos. Ačiū jums begalo. Negaliu patikėti ant kiek gražios. Klausiau jau keletą klausimų. Negaliu patikėti kaip gražiai jos atsako ir visiškai į “taktą” taprasme nebežinau gražesnių būdų kaio žmogui švelniai ir gražiai atsakyti į klausimą. Jaučiuosi taip su jom lyg pievoi sedėčiau ir kažkas kalbėtų švelnaus su manimi. ♥️ Ačiū kad padėjot jas atrasti. ♥️♥️♥️

  (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

nature's whispers oracle
Nature’s Whispers Oracle
28,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.