5 ELEMENTAI

Manara: Erotic Tarot

21,06 

Manara: Erotic Tarot – tai 78 kortų kaladė, kurioje susijungia seksas, Taro ir astrologija, ir kurią sukūrė žinomas erotinių komiksų iliustratorius Milo Manara.

Prieinamumas: Turime

Numatomas pristatymas: 2023-12-12 - 2023-12-26
ISBN: 9788883951169 Produkto kodas: EX24 Kategorija: Žymos: , , , , ,

Manara: Erotic Tarot

Manara: Erotic Tarot – tai 78 kortų kaladė, kurioje susijungia seksas, Taro ir astrologija, ir kurią sukūrė žinomas erotinių komiksų iliustratorius Milo Manara. Unikalus autoriaus stilius ir čia atsiskleidžia per žaismingumą ir šmaikštumą.

Didieji Arkanai išlaiko tradicinius pavadinimus, išskyrus tai, kad The Punishment (Bausmė) keičia The Hanged Man (Pakabintas), o The Mirror (Veidrodis) keičia The Wheel of Fortune (Likimo ratas). Mažųjų Arkanų mostys yra pavadintos pagal joms priskiriamus elementus: ugnis, vanduo, oras ir žemė. Ši kaladė tikrai puikiai apjungia erotiškumą, meną ir pranašavimą.

Manara: Erotic Tarot

Iš tiesų ši kaladė yra daug sudėtingesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Joje užslėpti gilūs ir daug pasakantys archetipai, kurie gali pagelbėti spręsti gilias santykių problemas (ir ne tik lovos reikalus). Ši kaladė tikrai netiks tokiems klausimams kaip “myli mane Petras ar ne?”, tačiau ji puikiai tinka tuomet, kai kalbama apie taip vadinamus nuodingus santykius, nesveiką prisirišimą, išdavystes, santykius, kuriuos norima nutraukti, bet kažkodėl nepavyksta; lovos problemas (ne tik fizines, bet ir psichologines); priklausomybes nuo kitų žmonių ir pan.

Kartu su kalade yra ir brošiūra penkiomis kalbomis: anglų, ispanų, prancūzų, italų ir vokiečių.

 

 

Svoris 0,300 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Manara: Erotic Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.