Manara: Erotic Tarot

21,06 

Manara: Erotic Tarot – tai 78 kortų kaladė, kurioje susijungia seksas, Taro ir astrologija, ir kurią sukūrė žinomas erotinių komiksų iliustratorius Milo Manara.

8 domisi šia preke
ISBN: 9788883951169 Produkto kodas: EX24 Kategorija: Žymos: , , , , ,
Aprašymas

Manara: Erotic Tarot

Manara: Erotic Tarot – tai 78 kortų kaladė, kurioje susijungia seksas, Taro ir astrologija, ir kurią sukūrė žinomas erotinių komiksų iliustratorius Milo Manara. Unikalus autoriaus stilius ir čia atsiskleidžia per žaismingumą ir šmaikštumą.

Didieji Arkanai išlaiko tradicinius pavadinimus, išskyrus tai, kad The Punishment (Bausmė) keičia The Hanged Man (Pakabintas), o The Mirror (Veidrodis) keičia The Wheel of Fortune (Likimo ratas). Mažųjų Arkanų mostys yra pavadintos pagal joms priskiriamus elementus: ugnis, vanduo, oras ir žemė. Ši kaladė tikrai puikiai apjungia erotiškumą, meną ir pranašavimą.

Manara: Erotic Tarot

Iš tiesų ši kaladė yra daug sudėtingesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Joje užslėpti gilūs ir daug pasakantys archetipai, kurie gali pagelbėti spręsti gilias santykių problemas (ir ne tik lovos reikalus). Ši kaladė tikrai netiks tokiems klausimams kaip “myli mane Petras ar ne?”, tačiau ji puikiai tinka tuomet, kai kalbama apie taip vadinamus nuodingus santykius, nesveiką prisirišimą, išdavystes, santykius, kuriuos norima nutraukti, bet kažkodėl nepavyksta; lovos problemas (ne tik fizines, bet ir psichologines); priklausomybes nuo kitų žmonių ir pan.

Kartu su kalade yra ir brošiūra penkiomis kalbomis: anglų, ispanų, prancūzų, italų ir vokiečių.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,300 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Manara: Erotic Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Manara tarot
Manara: Erotic Tarot
21,06  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.