The Lover’s Path Tarot

27,55 

12 domisi šia preke
ISBN: 9781572816473 Produkto kodas: LP78 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

The Lover’s Path Tarot

The Lover’s Path Tarot – tai Mylimojo kelias, kai kaladėje į vieną sujungti meniški paveikslai, Taro simbolizmas ir meilės istorijos. Tai turbūt viena iš romantiškiausių sukurtų Taro kaladžių, kurioje gausu meilės scenų ir mitų iš įvairių pasaulio kraštų. Ši Taro kaladė – puikus pagalbininkas, sprendžiant santykių, meilės ar tiesiog “šviežių” pasimatymų klausimus. Žinoma, kaip ir kiekviena Taro kaladė, taip ir ši moka kalbėti ne tik apie romantiką, bet ir apie kitas mums svarbias gyvenimo sritis (dvasinis tobulėjimas, verslas, pinigai, darbiniai santykiai ir pan.).

The Lover’s Path Tarot kaladė pasakoja apie tai, kaip bet kokie mūsų gyvenimo santykiai (ne tik romantiniai) atsispindi mūsų viduje, ir atvirkščiai – tai kas mūsų viduje, dažnai atsispindi ir mūsų sukurtuose santykiuose…

Kortose pavaizduotas menas primena prerafaelitų darbus, kur vyrauja pastelinės spalvos, pakankamai ryškios linijos ir plokščia perspektyva. Ir visa tai puikiai įgyvendinta.

Kokiems klausimams ji skirta?

Žinoma, ši kaladė efektyviausiai dirbtų nagrinėdama romantinius santykius bei jausmus. Kai kurie Didieji Arkanai yra pervadinti, tačiau kiekvienas iš jų atspindi kokią nors žinomą meilės istoriją. Pavyzdžiui, Triumph (Triumfas) – Ariadnė ir Dionisas; Desire (Troškimai) – Tristanas ir Izolda; ir t.t. Mažieji Arkanai tas meilės istorijas savotiškai pratęsia ar papildo.

Tiek Didieji Arkanai, tiek Mažieji – pilni simbolizmo, ką dažnai labai teigiamai vertina tarologai, kurie daugiau dėmesio skiria intuityviam kortų skaitymui.

Naudodama įvairias poras iš mums žinomų mitologijos ir literatūros kūrinių, autorė Waldherr įtraukia mus į intensyvią ir emocijų kupiną istoriją apie tai, ką reiškia mylėti kitą: atsidavimas, pasitikėjimas, tikėjimas ir atvirumas – visa tai atsiveria, kai nuoširdžiai atiduodame savo širdį žmogui, kurį mylime.

The Lover’s Path Tarot kaladę reikia studijuoti

Tokiu būdu turite puikią galimybę sužinoti daugiau apie pačią Taro sistemą, sužinoti daugiau apie meilę, kaip ji keitėsi skirtingais laikais, apie meilės prigimtį ir, kas svarbiausia, daugiau sužinoti apie save.

Kaip jau ne vieną kartą paminėjau, geriausia šią kaladę naudoti tam, kad pagerintume santykį su pačiu savimi, o tai geriausia daryti bendraujant su pačiomis kortomis, kai išsivysto produktyvus dialogas. Panaudokite kortas kaip galimybę susisiekti su savo aukštesniąja sąmone, leiskite vienam atsakymui vesti prie kito klausimo…

Papildoma informacija

Kaladės autorė Kris Waldherr, kuri taip pat sukūrė ir The Goddess Tarot.

Kortų dydis: 9×12 cm.

Priedai: balta maža knygelė su kortų reikšmių aprašymais anglų kalba.

Leidėjas: U.S. Games Systems, Inc.

 

Papildoma informacija
Svoris0,400 kg
Kortų dydis

9 x 12 cm

Kalba

Anglų (English)

Prekės tipas

Kortos ir bukletas

Leidėjas

U.S. Games Systems, Inc.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “The Lover’s Path Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

The Lovers Path tarot
The Lover’s Path Tarot
27,55  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.