The Good Tarot

33,26 

Orakulinio tipo Taro kortų kaladė su moderniu prieskoniu, kuris skirtas pozityviai psichologijai ir asmeniniams pokyčiams.

1 domisi šia preke
ISBN: 9781401949501 Produkto kodas: HH023 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

The Good Tarot (Gerasis Taro)

Tai orakulinio tipo Taro kortų kaladė, kuri puikiai tiks tiems, kas jaučiasi įstrigęs liūdesyje ir neigiamose emocijose. Šioje kaladėje nėra blogų kortų ar blogų reikšmių, nes ji skirta atrasti grožį, gėrį ir pozityvą. Šios kortos yra linkusios labiau kalbėti apie dabartį, o ne apie ateitį. Reikiamus toliau žengti žingsnius užtvirtina paskatinimu ir teigiamais patarimais.

Ši kaladė paremta šimtamete pranašvimo sistema, tačiau The Good Tarot yra paprastesnė ir modernesnė. Jos pagrindas – tai pozityvi šiuolaikinė psichologija. Jos širdis slepiasi posakyje, kad visi yra verti aukštesnio gėrio.

Archetipai ir mostys

78 kortos yra skaitomos kaip archetipiniai žmogaus patirties aspektai. Su šiais aspektais galime susidurti savyje, mus supančiuose žmonėse bei visame likusiame pasaulyje.

Keturios mostys The Good Tarot kaladėje pavirsta į keturis elementus: Oras atstovauja tradicinius Kalavijus, Vanduo keičia Taures, Žemė – tai Diskai, o Lazdas keičia Ugnis.

Ryškus skirtumas tarp šios ir tradicinių kaladžių yra tame, kad kiekvienos kortos žinutės knygelėje yra parašytos kaip paskatinimai esamajame laike, o ne kaip ateitis, nurodymai ar perspėjimai. Vietoje to, kad būtų aiškiai pasakyta ką ir kaip daryti, tie, kurie šias kortas naudoja, greičiau susilieja su pačių kortų skleidžiama energija ir asmenybe, jei taip galima išsireikšti.

Autorė rašo…

“Kai gyvenime viskas neaišku, mes visi norime nurodymų, pagalbos, šviesos židinio tamsoje. The Good Tarot ypač naudinga tuomet, kai jautiesi pasimetęs, kai nori patvirtinimo apie pasirinktą kelią ir kryptį, kai nerimauji dėl padarytų sprendimų rezultatų ar, tiesiog, ieškai gilesnio susidariusios situacijos suvokimo. Visa tai kalba apie sugebėjimą atpažintį įvairias tiesos formas ir matyti šviesą, kuri lydi šešėlį, tokiu būdu mes padedame šviesai sužibėti dar ryškiau.”

The Good Tarot kaladė

Kai šios kaladės autorė Colette Baron-Reid pradėjo savo profesionalią tarologės karjerą maždaug prieš 30 metų, ji naudojo tradicines kortas kaip intuityvių žinučių šaltinį. Nors kaladė nėra visiškai tradicinė, tačiau šiuolaikiniai Taro kortų skaitytojai puikiai gali remtis ir klasikinėmis kortų reikšmėmis, kurios, anot pačios autorės, per daug ir nenutolsta.

Papildoma informacija:

Kaladės autorius: Colette Baron-Reid

Kortų dydis: 9 x 12,8 cm

Leidėjas: Hay House

 

Papildoma informacija
Svoris0,550 kg
Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “The Good Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

The Good Tarot
The Good Tarot
33,26  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.