Tarot of the Little Prince

(1 pirkėjo atsiliepimas)

20,46 

Tarot of the Little Prince (Mažojo princo taro) kaladė yra sukurta pagal Prancūzijos rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleistą pasaką.

 

 

20 domisi šia preke
ISBN: 9788865275870 Produkto kodas: EX249 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Tarot of the Little Prince

Tarot of the Little Prince (Mažojo princo taro) kaladė yra sukurta pagal Prancūzijos rašytojo Antuano de Sent Egziuperi 1943 m. išleistą pasaką. Kai kurie kaladės įvaizdžiai labai primena originalius autoriaus piešinius, tad tie, kuriems patinka pati pasaka, turėtų patikti ir ši kaladė. Mano asmenine nuomone, ši Taro kaladė – tai puikus knygos papildymas, kai kortose atsispindi ne tik pati Egziuperi istorija, bet, iš dalies, ir jos tęsinys.

Apie Tarot of the Little Prince kaladę

Pačios kaladės pagrindas yra Rider-Waite-Smith sistema, todėl ji puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek jau patyrusiems. Kiekviena korta puikiai perteikia emocijas, kurias ir turėtų perteikti. Kai kur įlenda net gi giliau nei tikėtasi. Be to, kad kaladė remiasi RWS sistema, ji taip pat puikiai tiks ir intuityviems kortų skaitytojams, nes kortos kalba iš širdies. Visai kaip knyga.

Žinoma, kaladė puikiai tiks ir tiems, kurie knygos neskaitė. Galbūt darbas su ja būtent ir paskatins tą knygą perskaityti, nes tai suteiktų daug gilesnes įžvalgas, pažintį su istorijos personažais ir archetipais.

Kaip ir minėjau, pačios kaladės sistema labai nenutolsta nuo RWS, tačiau labiau koncentruojasi ties asmenybės augimu ir tobulėjimu. Paveiksliukai tiesiog kviečia mąstyti giliau, medituoti. Tikrai graži kortų nugarėlė – mėlynas dangus su Princo planeta.

Popierius kokybiškas, švelnus, nėra labai storas, tačiau tikrai tvirtas. Kaladė lengvai pasiduoda maišymui, nesijaučia jokios trinties. Spalvos švelnios, vietomis ryškesnėm spalvom išskiriamas vienas ar kitas svarbesnis kortos elementas. Baltoje mažoje knygelėje yra pateiktos kelios įdomesnės kortų interpretacijos. Pavyzdžiui, Stiprybės korta, kurios pateikimas tikrai labai mielas – princas čia laiko apsikabinęs lapę. Dažniausiai apie šią kortą kalbame iš žmogaus pozicijos ir kalba eina apie sugebėjimą suvaldyti savo žvėriškąją pusę, su ja susidraugauti ir pan… Bet Mažojo Princo kaladėje yra pateikiamas lapės požiūris ir kalbama labiau apie tai, kad pažeidžiamume bei sugebėjime leisti save mylėti ir yra tikroji Stiprybė.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Tarot of the Little Prince

  1. Žydrūnė Pabrėžaitė (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Greitai gavau, esu patenkinta ☺

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Tarot of the Little Prince
Tarot of the Little Prince
20,46  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.