5 ELEMENTAI

Sale!

Hermetic Tarot

(2 pirkėjų atsiliepimai)

23,77 

Hermetic Tarot kiekvienos kortos detalės ir simboliai atskleidžia daugelį slaptojo ordino „Auksinė aušra“  ezoterinių darbų.

 

Išsiunčiame kitą darbo dieną po gauto apmokėjimo.

 

Prieinamumas: Turime

ISBN: N/A Produkto kodas: HM78 Kategorija: Žymos: , ,

Hermetic Tarot

Hermetic Tarot kiekvienos kortos detalės ir simboliai atskleidžia daugelį slaptojo ordino „Auksinė aušra“  ezoterinių darbų.
Subtilūs Godfrey Dowson’o juodai balti piešiniai pabrėžia „Auksinės aušros“ astrologinius simbolius,  prideda Gyvybės medžio, o taip pat angeliškus, geomantinius, skaitinius ir kabalistinius elementus. Visos 78 kortos pasižymi išskirtiniu detalumo lygiu, išryškinančiu galingą simboliką.
72 puslapių buklete rasite Stuart R. Kaplan paruoštas instrukcijas bei Godfrey Dowson ir S.R. Kaplan paruoštas kortų reikšmes. Buklete taip pat rasite dešimties kortų Keltų Kryžiaus aprašymą ir instrukcijas, taip pat lentelę su elementais ir astrologiniais simboliais, bei Gyvybės medžio diagramą.

 

 

Svoris 0,300 kg

2 atsiliepimai apie Hermetic Tarot

 1. Anonimas (įsigijo produktą)

  Kortos kokybiškos, kaip US Games systems ir gamina. Pakuotė kiek skystoka, bet į tai galima užsimerkti. Na pati tematika, simbolika neįprasta, bet labai įdomi, yra į ką pasigilinti. Užsakymo pateikimas sklandus ir savalaikis. Dėkoju 🙂

  (0) (0)
 2. Dalia (įsigijo produktą)

  O…Tai – turbūt pats Metafiziškiausias, Mistiškiausias Rinkinys, kokį tik galima būtų įsivaizduoti esant…Ypač džiugina Gilinimosi perspektyva, procesas, kuris turbūt bus netrumpas (laiko bei vidinių resursų požiūriu…)…

  Image #1 from Dalia
  Image #2 from Dalia
  Image #3 from Dalia
  Image #4 from Dalia
  Image #5 from Dalia
  (0) (0)
Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.