Influence of the Angels Tarot

27,00 

1 domisi šia preke
ISBN: 9781572818545 Produkto kodas: IAT78 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Influence of the Angels Tarot – Taro kortos Angelų įtaka

Šioje kaladėje dvasinė angelų įtaka žmonėms atskleidžiama per klasikos įkvėptus meninius įvaizdžius. Tai išskirtinė kaladė. Nors visi įvaizdžiai – tai skaitmeninis koliažas, tačiau atrodo lyg kaladė būtų sukurta viduramžių menininkų. Klasikiniai paveikslai meistriškai įtraukti į Taro architektūrą ir krikščioniškam požiūriui į angelus suteikia naują gyvenimą.

Kaip pažymi autorius Barbessi, angelai yra dangaus pasiuntiniai tarp Dievo ir žmonijos. Didžiuosiuose Arkanuose vaizduojami angelai turi vardus, tuo tarpu Mažuosiuose – išlieka bevardžiais.

Influence of the Angels Tarot

Kaladės rinkinyje rasite išsamią 189 psl. pagalbinę knygą (anglų k.), kurioje gilinamasi į kortų simboliką bei angelų žinutes. Iš esmės, ši kaladė yra pristatoma kaip puikus pradedančiojo įrankis. Knygelėje prie kiekvienos kortos rasite jai priskirtą angelo vardą, kortoje matomų simbolių aprašymą, numerologiją, tiesios ir apverstos pozicijos reikšmių raktažodžius bei angelo žinutę. Knygelės pabaigoje rasite keletą patarimų kaip naudoti kortas, kaip jas maišyti ir dėlioti, pateikiami kelių dėlionių pavyzdžiai.

Influence of the Angels Tarot

Ši Taro kaladė paremta RWS sistema, tad ji bus išties aiški ir suprantama tiek pradedantiesiems, tiek jau patyrusiems Taro kortų skaitytojams. Mažuosiuose Arkanuose vaizduojami angelai yra labiau laiminantys ar tiesiog stebintys veiksmą kortose, kai, tuo tarpu, Dvaro kortose yra pavaizduotos realios istorinės asmenybės, pvz.: Taurių pažas – tai Dantė Aligjeris jaunystėje; Taurių karalienė – Abigail Adams, o Kalavijų riteris – tai Nikolo Makiavelis. Paauksuoti kaladės kraštai suteikia jai saikingos prabangos rūbą.

Kaladėje taip pat rasite dvi papildomas kortas, ant kurių pateikiama papildoma informacija: vienoje rasite numerologines reikšmes, o kitoje – mosčių elementus. Šios kortos labai praverčia, kai prireikia užmesti akį į paruoštukę.

Influence of the Angels Tarot

Dėžutėje rasite 78 Taro kortas ir 2 pagalbines su ranktažodžiais bei išsamią 189 psl. pagalbinę knygą anglų kalba.

Autoriai: Jody Boginski Barbessi ir Karen Boginski.

Kortų dydis: 7,6 x 12,7 cm.

Leidėjas: U. S. Games Systems, Inc.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Influence of the Angels Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

influence of the angels tarot
Influence of the Angels Tarot
27,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.