Eight Coins’ Tattoo Tarot

30,00 

17 domisi šia preke
ISBN: 9781572819191 Produkto kodas: ECTT82 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Eight Coins’ Tattoo Tarot

Ši ryškiomis spalvomis iliustruota Taro kaladė pasakoja apie tatuiruočių meistrės, menininkės ir dizainerės Lana Zellner augimą ir tobulėjimą meno srityje. Šioje 82 kortų kaladėje rasite visas tradicines Taro kortas plius keturias papildomas, kurios buvo nupieštos būtent šiam leidimui. Kortose vyraujanti meno forma sujungia šiuolaikinį tatuiruočių meną ir Taro tradicijas – viskas piešta ranka ir naudojant vandens dažų tapybos stilių spitshading.

Eight Coins’ Tattoo Tarot

Tai pilnai iliustruota RWS sistemos kaladė, kuri pateikta tatuiruočių stiliumi. Net jei nepritariate pačiai tatuiruočių idėjai, manau, vis tiek įvertinsite patį meną. Tiek tatuiruotės, tiek Taro kortos – tai dvi senos tradicijos, pilnos simbolizmo ir įvairių kultūrų įtakos.

Eight Coins’ Tattoo Tarot – apie autorę

Lana Zellner yra tatuiruočių meistrė, menininkė ir dizainerė, gyvenanti Montanos valstijoje. Architektūros studijas ir darbą iškeitusi į tatuiruočių meną, Lana savo dėmesį skiria linijoms, drąsiems dizaino elementams ir detalizuotiems ornamentams. Lana ne tik piešia, bet ir pati dirba su Taro kortomis, tad ši kaladė – tai nėra vien užgaida, čia atsispindi ir autorės patirtis.

Eight Coins’ Tattoo Tarot

Dėžutėje rasite 82 kortas, išsamią 188 psl. pagalbinę knygą (anglų k.) bei Eight Coins’ Tattoo Tarot Rožės dėlionę ant atskiro lapo.

Kortų dydis: 7,6 x 12,7 cm.

Autorė: Lana Zellner.

Leidėjas: U.S. Games Systems, Inc.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Eight Coins’ Tattoo Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

eight coins tattoo tarot
Eight Coins’ Tattoo Tarot
30,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.