New Era Elements Tarot

25,00 

16 domisi šia preke
ISBN: 9781572819214 Produkto kodas: NEE80 Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

New Era Elements Tarot – Naujosios Eros Elementų Taro

Unikaliai aktuali ir prieinama, New Era Elements Taro kaladė tradicinius ezoterinius simbolius pakeičia intriguojančiais  XXI amžiaus pasaulio gyvenimo įvaizdžiais. Autorė Pieper keturias Taro mostis sujungia su keturiais elementais (Ugnis, Vanduo, Oras ir Žemė), o Dvaro kortos supažindina su keturiomis mažai žinomomis pasaulio kultūromis.

New Era Elements Tarot

Autorė ir menininkė Dr. Eleonora F. Pieper pagrindines Rider-Waite-Smith ir Crowley-Harris sistemų tradicijas apjungia į vieną unikalią kaladę. Tradicines mostis ji pakeitė keturiais elementais, o Dvaro kortas pervadino į Dukra, Sūnus, Motina ir Tėvas; tuo pačiu su kiekviena mostimi suteikia mums galimybę susipažinti su nutolusia ir nepažįstama kultūra; ir, tuo pačiu, išlaiko Crowley skaitinių (pip) kortų žymėjimą. Meniniai įvaizdžiai atnaujinti tiek, kad atspindėtų modernų laiką ir yra pateikiami sepijos atspalviais. Pagalbinės 116 psl. knygos pabaigoje rasite tikrą dovaną – šešių kortų New Era Elements dėlionę.

New Era Elements Tarot

Jautriems žmonėms ši kaladė gali būti per sunki, bet tam aš ir įkeliu vaizdo įrašus į skirtuką “Video”, kad galėtumėte iš anksto susipažinti su kortomis ir nuspręsti, ar tai gali būti jums tinkama. Taip, tai mūsų pasaulis, bet ne viskas jame žydi ir skaniai kvepia… Į kai kurias kortas ir jose pavaizduotas scenas yra tikrai sunku žiūrėti. Bet spręsti jums, mielieji!

New Era Elements Tarot

Tvirtoje dėžutėje rasite 80 kortų ir pagalbinę knygelę.

Kortų dydis: 6,3 x 11,4 cm.

Autorė:  Dr. Eleonora F. Pieper.

Leidėjas: U. S. Games Systems, Inc.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “New Era Elements Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

new era elements tarot
New Era Elements Tarot
25,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.