Halloween Oracle

28,00 

6 domisi šia preke
ISBN: 9781922161321 Produkto kodas: HO36 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Halloween Oracle

Išlaisvinkite savo vidinį monstrą ir pokšto arba saldainio keliu veskite save į magiškiausią ir baugiausią naktį metuose: Heloviną! Tokios mirusiųjų šventės kaip Helovinas yra švenčiamos jau keletą tūkstantmečių ir skirtingose kultūrose. Šios šventės – tai duoklė ir pagarba pasitraukusiems iš mūsų pasaulio bei pačiai Mirčiai, kuri yra neatsiejama ir natūrali mūsų gyvenimo dalis. Yra tikima, kad per Samhain (senovės keltų šventę, iš kurios ir yra kilęs Helovinas) šydas tarp šio ir kito pasaulio yra pats ploniausias, tad nuo pačios Helovino užgimimo pradžios – tai puiki proga pasinaudoti efektyviu ir potencialiu laikotarpiu, kad jūsų pranašystės būtų gilios ir pilnos įžvalgų. Nepamirškite, šiuo laikotarpiu ryšys su anuo pasauliu daug stipresnis ir ranka pasiekiamas.

Halloween Oracle

Dabar nenusakoma Helovino galia galite pasinaudoti kiekvieną metų dieną. Čia jūs sutiksite juodas kates, vampyrus, zombius, raganas, vilkolakius, skeletus, mumijas bei veikėjus iš Meksikos Mirusiųjų dienos, kaip, pavyzdžiui, Lady de los Muertos (Mirties dama), išskirtinės kaukolės ir daug daugiau!

Haloween Oracle

Kiekviena iš gausiai iliustruotų kortų yra aprašytos pagalbinėje knygoje, kur prie kiekvienos kortos yra pateiktas eiliuotas posmas, atspindintis pagrindinę kortos siunčiamą žinutę.

Halloween Oracle

Tvirtoje dėžutėje rasite 36 kortas ir 80 puslapių pagalbinę knygą (anglų k.).

Kortų dydis: 9.5 x 14 cm.

Autorė: Stacey Demarco.

Leidėjas: Blue Angel.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Halloween Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

the halloween oracle
Halloween Oracle
28,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.