Halloween Tarot in a Tin

(1 pirkėjo atsiliepimas)

25,34 

 

 

5 domisi šia preke
ISBN: 9781572816213 Produkto kodas: HAT78 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Halloween Tarot in a Tin (metalinėje dėžutėje)

Juoda katė su tamsoje spindinčiomis akimis veda mus į naktinį pasivaikščiojimą per visas 78 Didžiųjų ir Mažųjų Arkanų kortas. Didžiųjų Arkanų veikėjai aplanko mus iš siaubų ir Halloween tradicijų karalystės: Frankenšteinas ir jo nuotaka “įkvepia gyvybę” Imperatorei ir Imperatoriui. Mažųjų Arkanų mostys – tai moliūgai, impai, vaiduokliai ir šikšnosparniai – kiekviena su savo išskirtinėmis savybėmis.

Tai kišeninio dydžio kaladė.

Halloween Tarot in a Tin

Atstovaujantys senovės Žemės elemento mostį, Moliūgai nusako visus daiktus, kurie yra fiziniai, apčiuopiami, realūs ir tvirti – daiktai, kuriuos galima ragauti, užuosti ir, žinoma, suskaičiuoti. Vaiduoklių kortos yra apsėstos senovės Vandens elemento, pasąmonės takumo, sapnų, svajonių, instinktų ir emocijų simbolio. Šikšnosparniai sudaro “mąstančią mostį”, versija, atspindinti šikšnosparnio intelektą – nesuvokiamai jautrus šių naktinių būtybių “radaras”, kuris padeda joms rasti maistą ir išvengti kliūčių net tuomet, kai naktis būna juodesnė nei pati juodžiausia Halloween naktis. Kadangi tradicinė Lazdų mostis yra siejama su senuoju Ugnies elementu, velniški raudoni impai puikiai atitinka Helloween’o kaladės mostį.

Halloween Tarot in a Tin

Tai smagi ir draugiška Taro kaladė, kuri gali būti naudojama ištisus metus, o ne tik per Helloweeno šventę. Kortų įvaizdžiai primena animacinius filmukus, spalvos ryškios. Pagal tai, kad visose kortose pavaizduotas tamsus dangus, galima sakyti, kad veiksmas vyksta naktį, kas kaladei suteikia išskirtinumo. Pati kaladė yra paremta RWS sistema ir dauguma kortų iškart atpažįstamos ir lengvai skaitomos.

Metalinėje dėžutėje: 78 kortos ir bukletukas anglų kalba.

Kortų dydis: 5.85 x 9.40 cm

Autorius: Kipling West.

Leidėjas: U.S. Games Systems.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Halloween Tarot in a Tin

  1. Ieva (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Puikios kortos, kiek mažesnės nei standartinio dydžio, bet man kaip tik 🙂

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

halloween tarot in a tin
Halloween Tarot in a Tin
25,34  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.