Runic Tarot rinkinys

(1 pirkėjo atsiliepimas)

35,98 

20 domisi šia preke
ISBN: 9788865277126 Produkto kodas: KIT43 Kategorija: Žymos: , , , , , ,
Aprašymas

Runic Tarot (rinkinys)

Valhala: dievų karalystė. Sukurta to paties autoriaus, kaip ir Heaven & Earth Tarot, Runic Tarot kaladė didžiausią savo dėmesį skiria Šiaurės mitologijai. Tai galinga ir nuožmi kaladė, apsupta senovės auros. Joje susipina Runų išmintis, Skaldų poezija, Einherijų narsumas ir amžinos gyvenimo bei gamtos dovanos.

Runic Tarot

Ši kaladė – tai duoklė dieviškajai kibirkštėlei žmonių pasaulyje. Pagonių bendruomenė jau senai laukė šios kaladės pasirodymo, tačiau Runic Tarot kviečia visus, kurie jaučia silpnybę senovės Šiaurės pasauliui.

Runic Tarot

Dėžutėje rasite 78 kortas ir 160 psl. knygą anglų kalba.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autoriai: Jack Sephiroth ir Jaymi Elford.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Runic Tarot rinkinys

  1. Dalia (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Susipažįstant su šiuo rinkiniu, vyravo jausmas, kad šiame Tarot rinkinyje vyrauja du poliai – dvi egzistencinės jėgos: gan Atšiauri, nepaprastai Galinga senųjų šiaurės europiečių Vidinė Vyriškoji Jėga…Ji iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti net kiek grubi, tačiau iš tikrųjų tai – Begalinė, su Pasaulio Medžio Yggdrasilio Energija susijusi vidinė Galia – Karių, Kovotojų Pasaulis…Ir štai šis pasaulis šiame Runiškajame Tarot egzistuoja su nepaprastai Švelniu, Subtiliu Moteriškuoju pradu, dažniausiai kortose pasirodančiu tarsi Fėjų, Deivių, kurios šiek tiek galingesnės, nei Fėjos – pačių Švelniausių Apraiškų Gamtos Pasaulio atstovių – nuostabiai gražūs pavidalai…Žinoma, šis susipažinimas su šiuo Tarot rinkiniu tik pirminis – po to bus gilinamasi į Šiaurės Europos mitologijos pasaulį, tačiau pirmieji įspūdžiai – štai tokie…

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

runic tarot kit jack sephiroth
Runic Tarot rinkinys
35,98  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.