Šviesios runos

18,77 

 

Tai rankų darbo runos, tad galimi maži netobulumai.

26 domisi šia preke
Produkto kodas: RDRUNOS001 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Šviesios runos

Tai rankų darbo runos, pagamintos iš epoksidinės dervos, tad tarnaus ilgai. Runos yra šviesios spalvos su lengvu melsvai žalsvu perlamutru, raidės išpieštos raudona spalva.

Ši rinkinį sudaro 24 Senojo Futharko runos, 1 tuščia Odino runa ir aksominis maišelis runoms laikyti.

Runos

Futharkas – tai seniausia rašytinė runų abėcėlė, naudota germanų tautų Europoje. Šie rašmenys buvo naudojami germaniškose gentyse, bet dažniausiai – Šiaurės šalyse. Žodis „runa“ kildinamas iš senovės skandinavų kalbos „rún“, reiškiančio „paslaptį“.

Senasis Futharkas laikomas seniausia runų atmaina ir buvo naudojamas Europos dalyje, kur gyveno germanų tautos (tame tarpe ir Skandinavijoje).

Kaip ir bet kuri abėcėlė, runos buvo naudojamos rašymui, tačiau taip pat buvo tikima, kad jos turi magiškų galių ir dažnai buvo naudojamos magiškiems ritualams bei būrimams. Runų akmenys buvo labai gerbiami ir naudojami itin atsargiai. Šiais laikais runos yra naudojamos kaip būdas prisijungti prie aukštesniojo „aš“, intuicijos skatinimui, kaip pranašavimo priemonė ir būdas gauti patarimus (panašiai kaip Taro kortos).

Runos

Runų abėcėlė tradiciškai susideda iš 24 raidžių, ir tuščios runos, vadinamos Odino runa, kuri simbolizuoja tai, ko geriau žinoti nereikia. Odinas yra skandinavų dievas, kuris paaukojo savo akį, kad pamatytų viską, kas vyksta pasaulyje. Jei jums iškrito ši runa, tai reiškia, kad jums dar ne laikas sužinoti tam tikrą informaciją ir tiesiog turėtumėte pasitikėti likimu.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Šviesios runos”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Šviesios runos
Šviesios runos
18,77  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.