Witch Sister Tarot

41,92 

Keltų legendų ir giminingų dvasių galia dvelkiantis ši nepaprastai graži Taro kortų kaladė.

11 domisi šia preke
ISBN: 9780738765112 Produkto kodas: LW103 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Witch Sister Tarot

Keltų legendų ir giminingų dvasių galia dvelkiantis ši nepaprastai graži Taro kortų kaladė atskleidžia drąsią ir paslaptingą raganavimo prigimtį. Įtaigūs Julia Jeffrey meno kūriniai Rider-Waite-Smith sistemą perkelia į ikoniškų raganų, magiškų padėjėjų (familiarų) ir nepaprastų istorijų pasaulį.

Spalvota knyga pamoko kaip iškviesti dievybių pagalbą, susijungti su elementais ir savo kortų skaitymus paversti magija.

Witch Sister Tarot

Ši Taro kaladė trykšta dievybių, gyvūnų, augalų ir visų jų stichijų galia, kuri gali padėti jūsų praktikai. Įtaigus Julia Jeffrey stilius atspindi magijos jėgą ir paslaptį, o jos parengta knyga atskleidžia slaptas kiekvienos kortos gelmes.

Witch Sister Tarot – mano mintys

Ir nors sakoma, kad ši kaladė yra pagrįsta RWS sistema, aš asmeniškai sakyčiau, kad pagrindas gal ir yra, bet sukišti ją į RWS rėmus būtų didelis šios kaladės nuvertinimas. Kaip pavyzdys: Three of Skies, kas tradicinėje RWS kaladėje būtų Trys kalavijai. Čia dėmesys nėra sutelktas į tai, kaip kiti jus išdavė ir įskaudino, bet labiau į tai, kaip mes patys galime save išduoti, kai nekalbame tiesos ir dažnai meluojame net patys sau. Taip, kažkiek panašu į RWS, bet ne visai. Autorės pateikta interpretacija labiau pakylėta ir motyvuojanti.

Knygoje pateikiama Taro istorijos santrauka, nemažai dėlionių pavyzdžių, kaip galima būtų panaudoti šias kortas ne tik Taro skaitymams, bet ir kitiems atvejams ir, žinoma, kortų aprašymai bei reikšmės.

Tai nėra kaladė pradedantiesiems ir turėkite omenyje, kad dauguma kortų yra pervadintos. Kaladė pilna raganavimo dvasios ir unikalių interpretacijų, tačiau autorė mini ir tai, kad jums nebūtina būti ragana ir išmanyti šį amatą, kad suvoktumėte kortų prasmę.

Tikrai labai graži, gili ir žemės energijos pilna kaladė.

Papildoma informacija
Autorė

Julia Jeffrey

Kalba

Anglų (English)

Kortų dydis

7 x 12 cm

Leidėjas

Llewellyn

Prekės kategorija

Taro kortos

Prekės tipas

Kortos ir knyga (rinkinys)

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Witch Sister Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

witch sister tarot
Witch Sister Tarot
41,92  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.