Urban Crow Oracle

28,00 

 

Šis orakulas puikiai tinka tiems, kurie pasirengę tyrinėti ir mokytis iš šių keistų, paslaptingų ir stebuklingų būtybių.

 

2 domisi šia preke
ISBN: 9781401969899 Produkto kodas: HH098 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Urban Crow Oracle

Ši Urban Crow Oracle kaladė yra M. J. Cullinane garsiosios Crow Tarot kaladės tęsinys, praturtintas unikalumu ir išmintimi. Tai ne tik paprastas kortų ir piešinių rinkinys; tai pakankamai galingas būdas skaitytojams įsitraukti į paslaptingą pasaulį, kuriame gyvena protingi ir žavingi paukščiai.

Įspūdingas ir kartais nerimą keliantis varnos kranksėjimas ir juodų sparnų plazdėjimas… Varnos gali pasirodyti kaip mistiški mūsų gyvenimo ženklai. Kartais jų net nepastebime: ant medžių šakų ir stogų, tamsūs sargybiniai, atidžiai stebintys mūsų pasaulį protingomis juodomis akimis.

Urban Crow Oracle

Peržengę žudikiškų ir šiurpulį keliančių paukščių stereotipą, varnos parodo savo švelnesnę pusę. Jos užmezga gilius ryšius, gedi per varnų laidotuves, džiaugiasi žaidimais, dalijasi dovanomis su žmonėmis, kurie joms patinka ir baudžia tuos, kurie jas nuskriaudė – jos puikiai pamena tiek draugų, tiek priešų veidus. Jų įžvalgumas ir išradingumas leidžia joms klestėti miškuose, miesteliuose ir net miestuose.

Šios kortos ne tik atskleidžia žavią varnų elgesio įvairovę nuo sakralios lizdo erdvės iki bendruomenių, bet ir išskiria jų ypatingus momentus mieste.

Urban Crow Oracle

Ši orakulo kaladė – tai ne tik kortų rinkinys; tai yra pasakojimas apie protingus ir žavingus paukščius, kurie nuo miškų iki miestų žvelgia į žmogaus namus su įžvalgumu ir išradingumu.

Urban Crow Oracle

54 kortos ir pagalbinė knygelė anglų k.

Kortų dydis: 8,9 x 12,7 cm.

Autorė: MJ Cullinane.

Leidėjas: Hay House.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Urban Crow Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

urban crow oracle
Urban Crow Oracle
28,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.