5 ELEMENTAI

Sefirot – The Spheres of Heaven Tarot

29,54 

 

Atraskite galingą intuicijos, apmąstymų ir augimo įrankį su Sefirot Taro pasauliu – unikalia kalade, kurioje harmoningai dera istorija, ezoterinės pasakos ir istorija, Kabala ir Marselio Taro tradicija.

 

Prieinamumas: Turime

Pristatysime: 2024-03-04 - 2024-03-18
ISBN: 9781401973230 Produkto kodas: HH123 Kategorija: Žymos: , ,

Sefirot – The Spheres of Heaven Tarot

Atraskite galingą intuicijos, apmąstymų ir augimo įrankį su Sefirot Taro pasauliu – unikalia kalade, kurioje harmoningai dera istorija, ezoterinės pasakos, Kabala ir Marselio Taro tradicija.

Nuo seniausių laikų paslaptingoji Dioskorijos sala buvo mistikų ir netinkamų žmonių, maištininkų ir atstumtųjų uostas. Tačiau prieš šios stebuklingos šalies įkūrimą Sefirot Tarot – kaip pasakojo gandai, atsirado senųjų laikų aušroje Toto ir Hekatės šventyklose – jau buvo populiarus žaidimas, naudojamas apmąstymams, meditacijai ir kaip būrimo įrankis.

Nuo Rider-Waite-Smith ir Marseille, iki Kabalos ir ezoterikos– ši kaladė tyrinėja gilias archetipų ir simbolikos šaknis, taip pat daugybės Taro, kaip galingo būrimo įrankio ir meditacijos pagalbinės priemonės, panaudojimo.

Sefirot – The Spheres of Heaven Tarot

Mistinis, fantastinis Dioscoria pasaulis ir art nouveau stilius įkvepia gyvybės pažįstamiems Didžiųjų Arkanų vaizdiniams, o Mažasis Arkanas yra supaprastintas, elegantiškas ir minimalus stiliaus kontrastas. Spalvos yra rafinuotos ir švelnios, pastelinių tonų, bet pateikiamos sudėtingiausiu ir gražiausiu įmanomu būdu.

Sefirot – The Spheres of Heaven Tarot

80 kortų ir pagalbinė 119 psl. knygelė anglų kalba.

Kortų dydis: 7 x 12,1 cm.

Autoriai: Georg Hobmeier ir James Patton.

Iliustravo: Eliot Baum ir Viv Tanner.

Leidėjas: Hay House.

 

 

Svoris 0,5 kg

Video

Sefirot The Spheres of Heaven Tarot

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sefirot – The Spheres of Heaven Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.