Witches’ Familiars Oracle

28,75 

1 domisi šia preke
ISBN: 9780995551688 Produkto kodas: SOL01 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Witches’ Familiars Oracle

Ar esate pasirengęs įsitraukti į bekompromisinį tradicinių raganų padėjėjų (familiarų) vadovavimą? Kiekviena korta atskleidžia mistinius jų mokymus ir praktinį potencialą, kad pagelbėtų pritraukti galingus teigiamus pokyčius ne tik jūsų, bet ir jus supančių žmonių gyvenime. Jūs turite galimybę susipažinti su 48 skirtingais familiarais, atėjusių ir iš gyvūnų, ir iš eterinių karalysčių, kiekvienas iš jų padės jums susitvarkyti su savo emocijomis ir veiksmais, bei padės iš naujo atrasti savo vidinę išmintį.

Ši kaladė gali būti puikus papildymas prie Tarot Familiars.

Witches’ Familiars Oracle

Tiesą pasakius, tikslaus žodžio familiars vertimo į lietuvių kalbą nėra. Dauguma praktikuojančių raganų ir raganių tuos padarus tiesiog taip ir vadina: familiarai. Tai kažkas panašaus į dvasias pagalbininkes, energijas, kurios gali materializuotis ir pavirsti į gyvą padarą. Dažniausiai tai gyvūnai, nors pasitaikydavo ir žmonių pavidalų. Familiarai nuo vaiduoklių skiriasi tuo, kad įgauna realų kūną, kurį galima paliesti, užčiuopti, kuris skleidžia garsus judėdamas ir pan. Kai, tuo tarpu, šmėklos ir vaiduokliai dažniausiai yra lyg rūkas, beveik neapčiuopiami ir pan.

Pagrindinė familiarų užduotis – tarnauti raganai ar jaunai raganiukei, jas saugoti, ypač tuomet, kai jos atranda ir mokosi įvaldyti naujas galias. Daugiau galite pasiskaityti Wikipedijoje (anglų k.).

Witches’ Familiars Oracle

Orakulą sudaro 48 kortos ir išsami pagalbinė knyga apie tai, kaip išnaudoti kiekvieno Familiaro sugebėjimus, taip pat keletas dėlionių bei kitų patarimų.

Kortų dydis: 10,5  x 15 cm.

Autorės: Barbara Meiklejohn-Free, Flavia Kate Peters ir Kate Osborne.

Leidėjas: Solarus Publishing.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Witches’ Familiars Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

witches familiars oracle
Witches’ Familiars Oracle
28,75  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.