Dark Grimoire Tarot

21,06 

1 domisi šia preke
ISBN: 9788865274064 Produkto kodas: EX163 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Dark Grimoire Tarot

Skaniai tamsi ir niūri užburianti kaladė padės užmegzti ryšį su savo vidiniu šešėliu. Keistos būtybės ir galingi burtininkai gyvena laukiniuose peizažuose, įkvepiančioje karalystėje, kur magija yra realybė.

Ši pranašiška ir išskirtinai meistriškai pagaminta kaladė yra ideali raganoms ir raganiams, siaubo gerbėjams ir bet kam, ką traukia tamsioji pusė.

Dark Grimoire Tarot

Tai mistinės jėgos ir pasąmonės kaladė, sukurta atskleisti paslaptis, kurios slepiasi tamsiojoje mūsų sielos pusėje. Ši kaladė atveria duris į gilumines žinias ir pasaulio supratimo galimybes. Kiekviena korta šioje kaladėje yra išskirtinė, pasižyminti sumaniu dizainu ir tamsiais pasąmonės užkaboriais. Šios kortos atskleidžia vidinį pasaulį, kurio dažnai nepastebime, ir padeda mums suprasti mūsų gyvenimo gilumą.

Dark Grimoire Tarot

Šios kaladės struktūra yra pažįstama visiems Taro skaitytojams. Ši pažįstama struktūra yra derinama su keistais ir nerimą keliančiais vaizdais, kad pakviestų į nepaprastą kelionę į giliausius pasąmonės užkaborius. Tai tamsiausios psichikos dalies tyrinėjimas, kuriame slepiasi galingiausios ir labiausiai nerimą keliančios viltys ir baimės, sapnai ir košmarai; kur gyvena tamsūs dievai ir sielą valdantys demonai.

Kaladės pavadinimas kilo nuo magijos knygų, tiek tikrų, tiek įsivaizduojamų grimuarų, kurie šimtmečius žadėjo žinias ir galią tiems, kurie pakankamai drąsūs jomis naudotis.

Dark Grimoire Tarot

78 kortos ir nedidelis bukletukas anglų bei kt. kalbomis.

Kortų dydis: 6,6 x 12 cm.

Autorė: Michele Penco.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Dark Grimoire Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

dark grimoire tarot
Dark Grimoire Tarot
21,06  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.