Dreams of Gaia Tarot

42,00 

27 domisi šia preke
ISBN: 9781922161956 Produkto kodas: DG81 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Dreams of Gaia Tarot

Dreams of Gaia Tarot (Gajos Sapnai) – kaladė, kuri buvo sukurta tam, kad pagelbėtų jums ieškoti, jausti, augti ir stiprėti. Ši kaladė sustiprins jūsų ryšį su dieviškuoju Aš, tuo pačiu pagelbės atpažinti ir pagydyti praeities potyrius, kurie trukdo gyventi pilnavertį gyvenimo ir atskleisti savo pilną potencialą. Ši kaladė pagelbės įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir nuojautą, kai teks susidurti su augimo ir pokyčių laikotarpiu. Išmoksite atskirti kada reikia imtis veiksmų, o kada išlikti ramybėje. Pagilinsite savo intuiciją.

Dreams of Gaia Tarot

Ši kaladė siūlo panašią Taro struktūrą, kuri susideda iš Didžiųjų ir Mažųjų Arkanų, tačiau tuo pačiu papildo ją drąsiais naujais archetipais, simbolizmu ir šiuolaikinėmis reikšmėmis, kurios suteikia daug asmeniškesnes, įžvalgų pilnas ir efektyvias žinutes, padėsiančias keliauti pasirinktu gyvenimo keliu. Pradėkite šią nepakartojamą savo būties ir tapsmo kelionę, pasisemkite įkvėpimo ir žinių, kurios pagelbės realizuoti ir materializuoti ateities svajones. Šios dienos sprendimai nuspręs jūsų ateitį.

Tai nėra tradicinė Taro kortų kaladė, ji neseka pažįstamomis RWS, Thoth, Marseilles tradicijomis nors nemažai iš jų pasiima. Tačiau tai visiškai kita sistema, kitas pasaulis.

Taip pat galima įsigyti ir sumažintą (kišeninį) Dreams of Gaia Tarot variantą.

Dreams of Gaia Tarot

Šios kaladės autorė Ravynne Phelan kuria magiškas, galingas ir žadinančias iliustracijas. Tai meno kūriniai, kurie atveria mintis ir paliečia širdis.

Tvirtoje dėžutėje rasite 81 Taro kortą ir pagalbinę 308 psl knygą (anglų k.).

Autorė ir iliustratorė – Ravynne Phelan.

Kortų dydis: 8,5 x 12,7 cm.

Leidėjas: Blue Angel (Australija).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Dreams of Gaia Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

dreams of gaia tarot
Dreams of Gaia Tarot
42,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.