Everyday Witch Tarot

(1 pirkėjo atsiliepimas)

35,00 

26 domisi šia preke
ISBN: 9780738746340 Produkto kodas: LW033 Kategorija: Žymos: , , , ,
Aprašymas

Everyday Witch Tarot

Galima sakyti, jog ši kaladė pasakoja apie raganų kasdienybę: amato studijos, bandymai (vykę ir nevykę), romantika ir tarpusavyje persipynę, sakyčiau, skirtingi laikotarpiai, nes kai kuriose kortose matome šiuolaikišką techniką (pvz, motociklą), o kitose pasijauti viduramžių laikotarpyje. Čia gausu šluotų, juodų kačių, aukštų skrybėlių ir dryžuotų kojinių 🙂

Tai linksmas, praktiškas ir lengvai naudojamas rinkinys kiekvienai raganaitei. Žavingi paveiksliukai kartu su paprastais paaiškinimais – puikus įrankis ieškantiems būdų kaip išmokti ir panaudoti Taro kasdieniame gyvenime. Beje, šią Taro kaladę puikiai gali papildyti ir tos pačios autorės sukurtas Everyday Witch orakulas.

Kaladė paremta tradicine RWS mokykla, tačiau kiek perdaryta, kad atspindėtų užimtą šiuolaikinės raganos gyvenimą.

Everyday Witch Tarot

Tai kiek įnoringa, kitokia ir, atrodytų, išlepusi ar pasikėlusi Taro kaladė, kuri visgi puikiai atlieka savo darbą, kai reikia atsakyti į sudėtingus gyvenimo klausimus bei rasti išeitį iš keblios situacijos.

Kaladės autorė Deborah Blake šią kaladę pavertė draugišku, lengvai prieinamu bei suvokiamu įrankiu, kuris skleidžia teigiamą energiją, ir kuris padės įgauti daugiau patirties Taro kelionėje.

Patogioje didesnėje dėžėje rasite 78 kortų kaladę ir išsamią 264 puslapių knygą su įvairiais patarimais, ritualais, kortų reikšmėmis bei kelių dėlionių pavyzdžiais.

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Everyday Witch Tarot

  1. Dalia (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Kortos kokybiškos, labai šviesios ir labai gerai kalbančios. Rekomenduoju kartu su jomis įsigyti tokį pat orakulą, kuris taip pat labai kokybiškas, o paveikslėliai juose nuostabūs, dirba labai gerai. Rekomenduoju 🙂

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

everyday witch tarot
Everyday Witch Tarot
35,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.