Goetia – Tarot in Darkness

(2 pirkėjų atsiliepimai)

32,00 

22 domisi šia preke
ISBN: 9788865277027 Produkto kodas: EX271 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Goetia – Tarot in Darkness

Didelio pasisekimo sulaukusi riboto leidimo Fabio Listrani sukurta Goetia – Tarot in Darkness kaladė pagaliau buvo pristatyta ir plačiajai publikai. Žinoma, masinei rinkai pritaikyta kaladė neturi kai kurių specialių papildymų, tokių kaip: Goetia staltiesė (ją galima įsigyti atskirai), specialiai sukurtos monetos, ant kurių pavaizduotos karaliaus Salamono sigilės, maišelis kortoms su emblema, dvi Mago kortos, UV spauda (Spot UV), išsamia knyga apie visus kortose pavaizduotus demonus bei simbolius ir t.t.

Goetia – Tarot in Darkness

Tai Taro kaladė apie demonus, aprašytus viename iš ezoterinių grimuarų Lemegeton Clavicula Salomonis („Lemegeton’as Saliamono raktelis“, XVII a.), tačiau į viską žvelgiama per modernios psichologijos prizmę. Juk tamsa, tai ne kas daugiau, nei kelias į šviesą, pasąmonė – tai tik sąmonės veidrodis.

Goetia - Tarot in Darkness / Goetia - Taro tamsoje - TARO KORTOS

78 kortos: 78 Ars Goetia demonai. Tai tamsi Taro kaladė, pripildyta ezoterinių paslapčių ir galingo meno. Metafizinė kelionė į gilius pasąmonės užkaborius tam, kad rastume šviesą, kuri gali skleisti šviesą net ir giliausioje tamsoje.

kortos atributaiAnt kiekvienos kortos rasite: demono sigilę, originalų demono numerį, demono vardą, Taro kortos numerį, Taro kortos pavadinimą, priskirtą planetą, zodiaką ir Taro elementą.

Demonai šioje kaladėje gali būti traktuojami kaip nesąmoninga mūsų žemesniojo Aš projekcija arba kaip į kažkuo surakintą aukštesnįjį Aš.

Kadangi Taro kortos – tai puikus savęs pažinimo įrankis, kuris prie viso to padeda ir tobulėti dvasiškai, tai ši Goetia kaladė – puikus kelrodis tamsoje. Ji skirta ne tam, kad pažinę savo vidinius demonus nuo jų pabėgtume, bet tam, kad drąsiai pažvelgtume jiems į akis ir, galiausiai, nugalėtume. Vienų atsikratysime visam laikui, kitus priimsime kaip savaime suprantamą dalį savęs.

Tad sėkmės šioje klaidžioje kelionėje į šviesą!

Goetia – Tarot in Darkness

Tvirtoje dėžutėje rasite 78 kortas ir nedidelį bukletą (anglų, italų, ispanų ir portugalų kalbomis).

Kortų dydis: 7 x 12 cm
Leidėjas: Lo Scarabeo

Pažintį su šia kalade gali palengvinti šviesus ir visiškai kitoks King Solomon Oracle – Karaliaus Saliamono Orakulas.

 

 

Papildoma informacija
Svoris0,450 kg
Atsiliepimai (2)

2 atsiliepimai apie Goetia – Tarot in Darkness

 1. Svetlana (įsigijo produktą)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Labai tamsus

  (0) (0)
  • PPM Krautuvėlė (store manager)

   Sveiki, Svetlana,
   labai gaila, kad ši kaladė pasirodė Jums per tamsi, tačiau net jos pavadinimas atspindi tai, jog kaladė tokia ir yra – tamsi. Kalba eina apie demonus, aprašytus dar XVII a, o tuo metu, kaip žinia, į demonus buvo žiūrima dar tamsiau nei šiais laikais. Be viso to, prie Goetia kaladės aprašymo yra įdėtas ir lietuviškas šios kaladės pristatymas, kur galima iš anksto susipažinti su visomis kortomis. Ten puikiai matosi, kad kaladė yra juodai balta ir tamsi.
   Tikrai gaila, kad kaladė neatitiko Jūsų lūkesčių, bet labai norėčiau tikėti, kad ji visgi ras vietą Jūsų širdyje ir praktikoje ❤️

 2. Jurate D. (įsigijo produktą)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Greitas pristatymas, geros kokybes kortos

  (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

goetia tarot in darkness
Goetia – Tarot in Darkness
32,00  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.