5 ELEMENTAI

Loputyn Oracle

18,09 

Orakulas, sukurtas italų menininkės Loputyn, kviečia susilieti su menu ir simbolizmu bei panagrinėti tokias temas kaip gyvenimas, meilė ir mirtis.

 

Prieinamumas: Turime

Pristatysime: 2024-03-04 - 2024-03-18
ISBN: 9788865278642 Produkto kodas: OR65 Kategorija: Žymos: , , ,

Loputyn Oracle

Pasinerkite į fantastišką Loputyn sukurtą mergelių ir vilkų pasaulį. Šio populiaraus italų iliustratoriaus užburiančio meno dėka kiekviena išraiškinga korta atskleidžia gilias emocines tiesas, slypinčias giliai mumyse. Sujungdamas paslaptingumą su pasakų aliuzijomis, Loputyn orakulas kviečia į šešėlių pasaulį, kur viltis – ryškiausia žvaigždė ir kur galite susidurti su savyje slypinčia tamsa bei šviesa, pažvelgti į savo giliausius sąmonės, pasąmonės, proto ir širdies užkaborius.

Loputyn Oracle

Viena greičiausiai kylančių italų meno žvaigždė Loputyn sukūrė keistą, paslaptingą ir įtraukiantį orakulą. Vilko ir Mergelės įvaizdžiai susipina pasąmoniniame šokyje, kuriame meilė ir mirtis susijungia per galingus aistros ir seksualumo motyvus. Tai neįprastas orakulas, prie kurio vis norisi sugrįžti… Vėl ir vėl, ir vėl…

Loputyn Oracle simbolizmas

Kaladės simbolizmas lydės jus per tamsą ir šviesą, per tai, kas uždrausta, per ryšį su pasauliu ir su savimi; pagelbės atskleisti viduje esančias paslaptis. Kiekviena korta pilna idėjų, tyrinėjančių gilų ryšį tarp sudėtingų emocijų ir santykių. Mergelės ir Vilko motyvas – tai gyvenimo dualizmas.

Loputyn Oracle

Kaladė sukurta tiek asmeninėms meditacijoms bei apmąstymams, tiek būrimams – suteikdama gilias, išmintingas ir nuodugnias įžvalgas. Ir nors galima sakyti, kad tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems praktikuotojams, visgi kaladė nėra skirta kiekvienam.

Loputyn Oracle požymiai

  • 36 kortos, kurių dydis yra 88 x 125 mm.
  • Unikali sąveika tarp Mergelės ir Vilko.
  • Autorė: Loputyn.
  • Knygelę parašė: Alice Mastroleo.
  • Daugiakalbė instrukcija.
  • Puikiai tinka asmeninėms įžvalgoms, meditacijai, būrimams bei sudėtingų emocijų ir santykių suvokimui.
  • Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Video

Loputyn Oracle |⭐️New Release⭐️| Full Flip Through

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Loputyn Oracle”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.