Notoria Tarot

33,02 

12 domisi šia preke
ISBN: 9788865277744 Produkto kodas: EX289 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Notoria Tarot

Po didžiulio Fabio Listrani sukurtos Goetia Tarot kaladės pasisekimo, dienos šviesą pagaliau išvydo Notoria. Jei Goetia yra apie tamsą ir demonus, tai Notoria – apie šviesą ir angelus. Kartu – šviesa ir tamsa – tai du žmogiškosios sielos veidai. Notoria Tarot kaladė – tai ezoterinis ir galingas šviesos energijos sąvadas. Šviesa, kuri gali išryškinti ir išaukštinti, bet tuo pačiu, be šviesos nebūtų šešėlių. Šviesa gali būti šalta ir šilta, tačiau ji visada bus ta šviesa, kuri gali pasiekti mūsų aukšesnįjį Aš.

Notoria Tarot

Nėra šviesos be tamsos. Tačiau tamsa galiausiai visada atveda į šviesą.

Įkvėpta Ars Notoria, penktosios Legemetonas – Mažasis Saliamono raktelis knygos. Kaip yra šešėliai, taip yra ir šviesa, tad Notoria kaladė visą savo dėmesį skiria angelams ir šviesos jėgoms, pasitelkia ezoterines, alchemines ir psichologines interpretacijas.

auto draft

Ant kortos rasite:

  • Angelo sigilę
  • Originalų angelo numerį
  • Angelo vardą
  • Taro numerį
  • Taro kortos pavadinimą
  • Planetarinį ryšį
  • Zodiako ryšį
  • Tradicinius Taro ryšius

Notoria kaladė yra Goetia kaladės veidrodinis atspindys. Tad ja galima mėgautis ir kaip Goetia kaladės papildymu, ir kaip atskira sistema.

Notoria Tarot

78 kortos: 78 angelai iš Ars Notorijos ir senovės krikščionių bei žydų istorijos. Simboliai, perpildantys kiekvieną Arkaną, tampa vartais į gilesnį psichologinį suvokimą ir požiūrį, apimantį amžiną priešpriešos ir transcendencijos šokį tarp šviesos ir tamsos: tiek pačiame pasaulyje, tiek žmogaus sieloje.

Arkanuose pavaizduoti angelai yra metafiziniai Goetia kortų veidrodžiai. Nors Notorija – Taro šviesoje yra atskiras Taro šedevras, tačiau abi kaladės kartu tyrinėja tamsos ir šviesos dvilypumą. Notoria yra apie šviesą, Goetia – apie tamsą.

notoria and goetia tarot

Tarp Notoria kortų ir Goetia kortų yra simbolinis ryšys. Santykiai kortoms prideda interpretacijos ir supratimo sluoksnį, tačiau nebūtina turėti abi kalades, kad galėtum iki galo mėgautis tik Notoria ar Goetia. Bet, pavyzdžiui, Notoria kaladės Arkane numeris 43 (atitinka Kalavijų Riterį) angelas Veuliah pavaizduotas keliantis nukirstą nugalėto demono galvą. Demonas atrodo taip pat, kaip Sabnock’as, 43 korta ir Kalavijų riteris Goetia kaladėje.

Notoria – Taro šviesoje sukurta kaip metafizinis ir filosofinis akmuo. Kaip alchemijoje akmuo naudojamas įprastoms medžiagoms paversti brangiu auksu, taip Taro gali būti naudojama tiek psichologiniu, tiek dvasiniu būdu susisiekti ir įgalinti mūsų aukštesnįjį Aš.

Goetia kaladėje, tyrinėdami Tamsą, išmokome priimti savo vidinius demonus, kad sveiku būdu galėtume su jais susitvarkyti – su vienais susigyventi, o kitų atsikratyti. Tuo tarpu Notoria kaladėje tyrinėjame Šviesą: savo aukštesniojo Aš trauką ir baimes bei būdą, kaip galime pereiti nuo materialaus į dvasinį.

Angelų vardai yra susieti su Tetragrammaton’u, pagal Shem HaMephorash (ir senovės kabalistinius terminus, nurodančius paslėptus Dievo vardus).

Notoria Tarot

78 kortos ir pagalbinė knygelė keliomis užsienio kalbomis.

Kortų dydis: 7 x 12 cm.

Autorius: Fabio Listrani.

Leidėjas: Lo Scarabeo.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Notoria Tarot”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

notoria tarot
Notoria Tarot
33,02  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.