Opalito ir ametisto apyrankė

22,71 

Ši elegantiška rankų darbo opalito ir ametisto apyrankė su sidabro detalėmis visada pakels nuotaiką.

3 domisi šia preke
Aprašymas

Opalito ir ametisto apyrankė

Ši elegantiška rankų darbo opalito ir ametisto apyrankė su sidabro detalėmis visada pakels nuotaiką.

Opalito ir ametisto apyrankė – opalitas

Dvi pagrindinės opalito spalvos – mėlyna ir balta – sukuria unikalų blizgesį. Opalitas, dar žinomas kaip stiklinis opalas arba opalinis stiklas, yra dirbtinai sukurtas mineralas, išsiskiriantis savo švelniu, permatomu arba šiek tiek perlamutrinį blizgesį turinčiu atspalviu. Dažnai šis akmuo būna švelniai melsvos, rožinės arba gelsvos spalvos ir yra vertinamas dėl savo estetinio grožio bei subtilumo.

Nors opalitas nėra natūralus akmuo, jis vis dėlto gali būti naudojamas kaip dekoratyvinis elementas ar simbolis. Opalitas simbolizuoja ramybę, švarumą ir emocinę pusiausvyrą. Dėl savo blizgančio ir šviesaus atspalvio, opalitas dažnai yra siejamas su šviesos ir aiškumo temomis. Jis gali būti naudojamas kaip meditacijos įrankis arba kaip dekoratyvinis elementas, skatinantis harmoniją ir ramybę.

Nors opalitas neturi tiek daug gydomųjų ar energetinių savybių kaip natūralūs kristalai, jis vis tiek gali būti vertingas dėl savo grožio ir kaip simbolis emociniam balansui bei vidinei ramybei skatinti. Dėvėti opalito papuošalus ar turėti šį akmenį savo aplinkoje gali suteikti estetinį malonumą ir priminti apie svarbą išlaikyti vidinę pusiausvyrą ir harmoniją.

Opalito ir ametisto apyrankė – ametistas

Daugelis senovės tautų ametistą laikė ypatingu akmeniu, saugančiu nuo burtų, blogų minčių, košmarų ir alkoholizmo.Budistų vienuoliai iš jo gamindavosi malas. Dar ir šiandien jis vadinamas vyskupų akmeniu, atstovaujančiu dvasinei valdžiai. Dabartiniuose ezoteriniuose ratuose jis laikomas dvasinės alchemijos akmeniu.

Ametistas skatina sielos budimą ir Dvasios išsiskleidimą. Suteikia vidinės laisvės, skatina intuiciją, padeda suprasti priešybių vienybę ir gyvenimą joje, suteikia vidinės ramybės ir taikos. Mineralas padeda supratimą versti suvokimu, išgryninti vidinį negatyvmą per jo giluminių priežasčių suvokimą. Skatina platesnę sampratą apie Kūrėją, Tikėjimą, Teisinugumą. Ramina dvasinę puikybę, mentalinį fanatizmą.

Ametistas skatina emocinę pusiausvyrą, ramina karštakošiškumą, emocines audras, pyktį, susierzinimą, impulsyvumą, mentalinį ir emocinį fanatizmą, perdėtus, net liguistus prisirišimus, mentalinės saviraiškos ir mirties baimes.

Opalito ir ametisto apyrankė – sidabras

Sidabro reikšmė yra siejama su mėnuliu. Manoma, kad sidabras – dvasios tyrumo simbolis. Senovės civilizacijos tikėjo, kad sidabras turi gydomųjų savybių, atneša sėkmę ir apsaugo nuo blogio.

Opalito ir ametisto apyrankė

Apyrankės ilgis: 20 cm + 3 cm prailginimas.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Opalito ir ametisto apyrankė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Opalito ir ametisto apyrankė
Opalito ir ametisto apyrankė
22,71  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.