Nefrito apyrankės

33,00 

Galite pasirinkti iš dviejų dydžių. Informacija, kaip pasirinkti tinkamą dydį, pateikta žemiau.

Turėkite omenyje, kad tai natūralus akmuo, tad apyrankių spalvos ir atspalviai gali kiek skirtis nuo pateiktų nuotraukose.

 

Clear
26 domisi šia preke
Produkto kodas: APNEF1 Kategorija: Žymos: , , ,
Aprašymas

Nefrito apyrankės

Nefritas yra puikus apsauginis akmuo. Jis saugo nuo agresyvių įtakų ir padeda atlaikyti bet kokio pobūdžio spaudimą. Jis taip pat padeda spręsti įvairias problemas, išeiti iš gyvenimo aklavietės. Suteikia pasitikėjimo, tvirtybės, stiprybės. Taip pat suteikia vidinį saugumą ir taiką, kūrybingumą, pasitikėjimą savimi, savo pasirinktu Keliu, sąžiningumą, ištikimybę idealams, sugebėjimą išlaukti, sugebėjimą skaityti Dievo (Visatos) ir gamtos ženklus. Padeda tada, kai dvejojama, kurį sprendimą pasirinkti konkrečioje situacijoje. Skatina suvokti Žemėje skirto laiko ir prasmingo bendravimo svarbą ir tikslingumą.

Tinkamas akmuo ieškantiems gyvenimo prasmės, tiems kurie nori, kad gyvenimas būtų džiaugsmingas. Tai evoliucijos akmuo, padedantis keisti vidinį ir išorinį pasaulį. Padeda išlaikyti savo identiškumą bet kokiomis sąlygomis, skatina eiti savo keliu. Nefritas – evoliucijos variklis, mūsų elgsenos barometras. Būdamas šalia beviltiškai užsispyrusio, nuolat kartojančio tas pačias klaidas, nenorinčio pasikeisti, tobulėti, priimti ryžtingo sprendimo žmogaus nefritas tamsėja. Tai galingos energetikos akmuo, galintis perduoti žmogui savo galią ir išvesti jį iš gyvenimo akligatvio, jei jis to vertas. Jei norite išplėsti savo sąmoningumą, siekti žinių, dvasiškai tobulėti – nefritas taps jūsų geriausiu draugu.

Saugo nuo nuovargio, nesėkmių ir pailgina gyvenimą. Skatina prasmingą bendravimą, tačiau nutraukia beprasmį. Jei žmogus produktyviai naudoja savo laiką, nefritas atveria naujus šansus sėkmei, atveda panašių pažiūrų žmones arba grąžina senus gerus draugus.

Ramina įtampą, susirūpinimą, padeda iškrauti stiprias emocijas, mažina vidinę agresiją, pavydo, keršto jausmus. Nefritas stiprina gyvybinės energijos tėkmę. Senovėje nefritas vadintas “gyvybės akmeniu”. Talismanai stiprino ir palaikė gyvybines jėgas, saugojo nuo ligų, anapusinio pasaulio išpuolių, garantavo ilgaamžiškumą.
Šis akmuo saugo šeimą nuo barnių, nesusikalbėjimo, padeda pasiekti laimę ir darną.
Tinkamas akmuo masažams.
(Šaltinis: Kertelė sielai)

Nefrito apyrankės

Aš pati nešioju vieną jau beveik metus. Kažkada teko bendrauti su viena kine, kuri supažindino mane su Nefrito spalvomis ir atspalviais. Kas man labai įstrigo iš jos pasakojimų, tai, kad jei nori sulaukti teigiamų rezultatų tiek dvasiniame, emociniame, psichologiniame ar fiziniame lygmenyje, tai jei jau tokią apyrankę užsidėjai, tai ir nebenusiimk. Ji turi nuolat būti ant rankos. Ir duše, ir jūroje, ir miegant – visur ir visada. Žinoma, po kokio sūraus jūros vandens reikėtų ją nuplauti ir nusausinti, nes druskos visgi ėda bet kokį gėrį. Mano apyrankė man prilipo iškart. Kartais net pamirštu, jog ji ant rankos.

Nefrito apyrankės dydžiai

Šiuo metu galite pasirinkti iš dviejų dydžių.
Kaip išmatuoti ranką, kad apyrankę pavyktų užsidėti be didesnių problemų?
Kebli dalis, perkant nepasimatavus, bet…

delnasIšmatuokite tos rankos, ant kurios nešiosite, plotį per plačiausią keturių pirštų dalį (be nykščio) kaip parodyta paveikslėlyje.

Jei plotis 70-74 mm, Jums turėtų tikti 58-60 mm  skersmens apyrankė.
Jei plotis 74-78 mm, Jums turėtų tikti 60-62 mm skersmens apyrankė.

 

 

 

 

Papildoma informacija
Dydis

S: 58-60 mm, M: 60-62 mm

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Nefrito apyrankės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Nefrito apyrankes
Nefrito apyrankės
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.