Astrologinis talismanas – Vandenis

9,30 

3 domisi šia preke
ISBN: 9788883959097 Produkto kodas: AST11 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Vandenis

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Vandenio ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Amazonitas. Amazonito tema – bendravimas. Jo potemė – prieštaravimų bendraujant įveikimas. Tai ramaus ir sąmoningo veiksmo akmuo. Padeda susikurti naują požiūrį į kitus žmones, ramina vidinių prieštaravimų ir susidvejinimo pojūtį, skatina savistabos ir savikontrolės svarbos pajautą. Padeda raminti mintis, koncentruotis priimant informaciją ar ją atrenkant. Akmuo ramina chroniškas depresijas, nerimą, impulsyvumą, ekstremalią emocijų kaitą. Amazonitas padeda išmokti priimti be streso nepatinkančias situacijas ir jas spęsti. Amazonitas yra ypatingai efektyvus akmuo, skatinantis saviraišką, pasitikėjimą savimi ir komunikaciją. Jis stiprina dvasinį tobulėjimą, taip pat gebėjimą suvokti praeities patirtį bei pamokas. Amazonitas padeda pašalinti blogą energiją ir išsiaiškinti, kas neleidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų. Jam padedant išlaisvinsite giliai paslėptus gebėjimus ir talentus. Šis akmuo padrąsina asmenybę ryžtingiems veiksmams. Nervų sistemos, odos, kepenų, širdies, imuninės sistemos stiprinimas, gimdymo skatinimas, menstruacinių skausmų raminimas, labai tinka masažams. Reguliuoja medžiagų apykaitą, balansuoja kalcio trūkumą ar perteklių kūne, gerina kraujo apytaką, padeda sergant osteoporoze, kai genda dantys ar raumenis kausto mėšlungis.

Mėlynas haulitas. Tai ramybės, romumo ir takto akmuo. Haulitas – atminties, pažinimo ir pažangos akmuo, ypač gerai ramina. Sugeria negatyvias energijas, sušvelnina į mus nukreiptas pykčio atakas. Padeda nešiotojui nugalėti grubumą, kritiškumą ir kitus įžeidžiantį elgesį. Stiprina takto jausmą. Moko kantrybės ir stiprina atmintį, slopina pykti ir susierzinimą, neleidžia siautėti. Galingas savikontrolės akmuo. Haulitas mažina visų rūšių stresą, suteikia romumo. padeda pačiam kurti savo gyvenimą, kontroliuoti savo veiksmus, surasti pusiausvyrą, ypač kai norisi sustoti ir viską mesti. Didina fizinį patrauklumą. Haulito energija švelni ir raminanti, lėtina minčių srautą ir suteikia ramų miegą, gydo nuo migreninių galvos skausmų, nemigos. Sumažina apsinuodijimo pasekmes, valo kraują. Padeda esant ligoms dėl kalcio trūkumo: dantų ligoms, kaulų retėjimui.

♦ Mėlynasis agatas. Tai ramybės akmuo ir puikus talismanas su gydančiomis savybėmis. Mažina negatyvią energiją ir stresą, ramina ir harmonizuoja. Padeda užčiuopti žmonių emocijas ir geriau jas suprasti. Padeda suderinti bendravimą su kitais. Užsitarnavo pavadinimą “komunikacijos centro balzamas”. Padeda, kai yra bėdų su sprando ir pečių įtampa, angina, skydliauke, smegenų skysčių reguliavimu, kvėpavimo takų ligomis, gleivinių regeneracija, ausų ligomis. Mažina vandens kaupimąsi audiniuose, skatina insulino gamybą pirmose diabeto stadijose, stiprina imuninę sistemą, skatina maitinančių motinų pieno susidarymą, harmonizuoja ir palengvina klimakterinį periodą.

♦ Baltasis oniksas. Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius, gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą, klausą. Baltas oniksas suteikia pusiausvyrą, vidinę taiką ir harmoniją. Apsaugo nuo negatyvių emocijų, nerimo ir irzlumo.  Panaikina pyktį, padeda išvengti konfliktų ir nesusipratimų. Suteikia kantrybės ir supratingumo santykiuose. Taip pat baltas oniksas sustiprina kitų akmenų poveikį. Onikso savybės sustiprėja nešiojant juos su perlais ir deimantais. Onikso savybės pasireiškia tik ilgiau jį nešiojant. Gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą, klausą. Gydo odos ligas bei gerina jos būklę, taip pat yra susijęs su kaulais, kaulų čiulpais ir dantimis.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Vandenis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Vandenis
Astrologinis talismanas – Vandenis
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.