Astrologinis talismanas – Ožiaragis

9,30 

24 domisi šia preke
ISBN: 9788883959080 Produkto kodas: AST10 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Ožiaragis

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Ožiaragio ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Oranžinis kalcitas. Kalcito pagrindinė pamoka– menas būti čia ir dabar. Jis padeda suvokti, kad Visata turi savo tvarką, o mes visi esame tos Visatos dalis, kas palaipsniui atveria dieviškąją išmintį, t.y., kitas dimensijas. Tai padeda išsilaisvinti nuo stiprių materialių prisirišimų, bet ir neištirpti dvasiniuose dalykuose, t.y., jo svarbi funkcija – suvesti dvasią ir materiją. Oranžinio kalcito tema – gyvenimo prasmės, realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Patartina nešioti pervargus, depresijoje, nesuvirškinant savo įspūdžių ar pesimistinių minčių, priimant sprendimus dėl darbo. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, suharmonizuoja astralinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą Pasirinkimų metu; tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą. Kalcitai skatina medžiagų apytaką, kraujo krešėjimą, stiprina imuninę sistemą, ramina odos, žarnyno, virškinimo trakto susirgimus, gerina audinių ir kaulų gijimą, normalizuoja širdies ritmą ir ją stiprina.

Fluoritas. Šis akmuo asocijuojamas su pažanga bei tobulėjimu ir padeda žmogui nuveikti daugiau, nei jis tikisi. Fluorite atsispindi penkios žmogaus čakros – pakaušio, trečiosios akies, gerklės, širdies ir saulės rezginio. Tai fizinis ir dvasinis koordinatorius, suteikiantis jausmų ir proto pusiausvyrą ir stabilumą kiekvieną dieną, sprendžiant kasdienes problemas. Jis skatina mentalinį ir dvasinį vystymąsi, padeda būti pačiu savimi, pasirinkti savo kelią ir koreguoti aplinkybes, suteikia didesnę atsakomybę už savo sprendimus, skatina intuiciją. Fluoritas padeda susikoncentruoti, įsisavinti informaciją, skatina atrasti naujas idėjas. Jis padeda kruopščiai, atidžiai išanalizuoti idėją ir su didele jėga ir ištverme ją įgyvendinti. Fluoritas padeda, kai kamuoja infekcijos, virusai, kvėpavimo takų ligos, sinusai, artritas, reumatas, kaulų, stuburo, dantų susirgimai, pūslelinė, norint numalšinti skausmą, kuris yra susijęs su nervų sistema.Stiprina kaulus, dantis, jo eliksyrą galima gerti, naudoti dantų skalavimui. Padeda geriau įsisavinti vitaminus ir mineralus, tad ypač patartinas vaikams.

♦ Baltasis oniksas. Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius, gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą, klausą. Baltas oniksas suteikia pusiausvyrą, vidinę taiką ir harmoniją. Apsaugo nuo negatyvių emocijų, nerimo ir irzlumo.  Panaikina pyktį, padeda išvengti konfliktų ir nesusipratimų. Suteikia kantrybės ir supratingumo santykiuose. Taip pat baltas oniksas sustiprina kitų akmenų poveikį. Onikso savybės sustiprėja nešiojant juos su perlais ir deimantais. Onikso savybės pasireiškia tik ilgiau jį nešiojant. Gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą, klausą. Gydo odos ligas bei gerina jos būklę, taip pat yra susijęs su kaulais, kaulų čiulpais ir dantimis.

♦ Juodasis agatas. Juodasis agatas padeda pažinti prastąsias savo savybes, kad vėliau būtų galima su jomis dirbti. Protui suteikia koncentracijos, racionalumo, kietumo, aštrumo. Šis agatas išryškina užspaustas emocijas, pyktį, agresiją, pavydą, nesivaldymą, norą būti viršesniam, valdingumą. Tiems, kurie šių savybių savyje nebeturi, suteikia ramybės, tikrumo, koncentruoto atsipalaidavimo. Akmuo stipriai apsaugo nuo neigiamų aplinkos poveikių, su sąlyga, kad pats žmogus savo charakteriu ir elgesiu to neprisitraukia. Ypač jautriems žmonėms galima užslėptų negatyvių pasąmonės vaizdinių materializacija. Stiprina imuninę sistemą, tinka persišaldžius, palengvina skausmą kryžkaulyje (dėti nugaros srityje).

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Ožiaragis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Oziaragis
Astrologinis talismanas – Ožiaragis
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.