Selenito širdelė

10,00 

19 domisi šia preke
Produkto kodas: SELHRT7 Kategorija: Žymos: , ,
Aprašymas

Selenito širdelė

Selenitas yra hidratuotas kalcio sulfatas, gipso rūšis. Tai itin įprastas mineralas, susiformuojantis nuosėdinėse terpėse, pvz., prie karštų versmių. Dažniausiai jis randamas dideliais klodais, paprastai susikristalizavęs dėl labai druskingo vandens. Jam būdingas perlinis spindesys ir mėnulio šviesą primenantis žėrėjimas. Pavadintas graikų mėnulio deivės Selenos vardu, todėl artimas mėnulio energetikai.

Kristalai susiformuoja ryškių formų strypeliais, kurie būna dryžuoti: išilgai vertikalios plokštumos yra matomos linijos. Kai kurie selenito gabalėliai turi oro arba vandens pūslelių. įprasti yra ne tik kristalų strypeliai, tačiau ir skaidrūs dideli selenito gabalai. Selenitas pasižymi keletu įdomių savybių: jis labai minkštas, todėl kai kurie gabalėliai lengvai susilenkia, jis taip pat veikia kaip izoliacinė medžiaga, todėl, kai liečiame, atrodo šiltesnis negu kiti kristalai.

Selenitas sustiprina bet kurio kito mineralo poveikį. Mineralus pakanka uždėti ant selenito arba paliesti selenito lazdele. Selenitą dažniausiai naudoja litoterapeutai ir kristalų mėgėjai kaip akmenų aktyvatorių. Jei norite suaktyvinti bet kurio mineralo energiją, naudokite ją kartu su selenitu. Selenito negalima mirkyti vandenyje. Vandenyje jis ištirpsta. Selenitą galite išvalyti pastatydami ant palangės per pilnatį. Taip pat tinka klasikiniai valymo dūmais metodai arba Tibeto dubenėlių garsais.

Selenitas yra idealus akmuo paspartinti dvasiniam augimui, nes jo vibracija itin aukšta. Jis rezonuoja su karūnos čakra bei atveria ją, taip pat suaktyvina dar aukštesnę sielos žvaigždės čakrą. Atvėrus aukštesnes čakras dieviškos šviesos ir energijos srautui mes gauname pagalbą vidinei transformacijai ir augimui. Medituojant su šiuo akmeniu jis padeda pakilti į aukštesnius ir subtilesnius lygmenis, suteikia aiškumo apie Visatą ir mūsų vietą joje.

Selenito širdelė

Selenitas laikomas šeimos židinio saugotoju. Selenito širdelės ir kitos figūrėlės namuose suteikia ramybę ir apsaugo nuo kivirčų. Mineralas apsaugo porų santykius, padeda vienišiems žmonėms rasti „savo sielos draugą“. Teigiamai veikia mergaites ir moteris, padeda joms tapti švelnesnėmis, moteriškesnėmis, kantresnėmis, o paaugliams – rasti „pusiausvyrą“ ir palaikyti ryšius su savo šeima. Akmuo sugeba ilgą laiką įsiminti ir išsaugoti gautą informaciją, nes jo sudėtyje yra vandens stichijos kristalų. Yra žinoma, kad senovės piligrimai,keliaudami į šventą vietą, pasiimdavo su savimi amuletą iš selenito.

Selenito širdelė

Kiekviena širdelė yra rankų darbo, tad tiek išmatavimai, tiek svoris gali nežymiai skirtis.

Išmatavimai: maždaug 6,7 x 6 x 2,5 cm.

Svoris: 113 – 130 gr.

Kilmės šalis: Marokas.

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Selenito širdelė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.