Astrologinis talismanas – Vėžys

(1 pirkėjo atsiliepimas)

9,30 

15 domisi šia preke
ISBN: 9788883959028 Produkto kodas: AST04 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Vėžys

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Vėžio ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Avantiūrinas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiūrinas padeda atverti širdies vartus bei įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis skatina kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą ir novatoriškumą. Avantiūrinas – lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Avantiūrinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų. Avantiūrinas stimuliuoja nervų sistemą ir raumenis. Taip pat reguliuoja medžiagų apykaitą, mažina riebalų sluoksnį, gerina cholesterolio apykaitą, saugo nuo aterosklerozės ir infarkto. Ramina skausmus ir įvairius uždegimus, Saulės spindulių poveikį, alergijas, astmą. Harmonizuoja kraujospūdį. Stiprina kepenis, skatina tulžies išsiskyrimo funkciją, padeda nuo tulžies ir inkstų akmenų.

Labradoritas. Labradoritas laikomas vienu stipriausių apsaugos akmenų visoje mineralų karalystėje. Jis saugo nuo neigiamų energijų poveikio, negatyvių reiškinių, situacijų ir žmonių. Akmuo “išvalo” neigiamas energijas iš mūsų auros, sukuria apsauginį lauką, tarsi įvelka šeimininką į savo įvairiaspalvę spinduliuojančią vaivorykštę. Ji spinduliuoja tuo ryškiau, kuo stipriau įsidega žmogaus širdis. Toji vaivorykštė išoriškai veikia kaip veidrodis, kuriame atsispindi viskas, bet neveikia labradorito šeimininko. Taip ištirpsta visi magiški poveikiai, nužiūrėjimai, pasiųstos negeros mintys ar linkėjimai, žvilgsniai ar kėslai. Akmuo apsaugo nuo energijos nutekėjimo per auros pažeidimus, neleidžia niekam prisisiurbti ir maitintis mūsų energija. Jis veikia kaip ideali apsauga ne tik fiziniu, psichiniu, bet ir astraliniu lygmeniu. Mažina šalčio pojūtį, todėl naudingas persišaldžius. Akmuo mažina nervinę įtampą per menstruacijas, gydo nuo hormoninių sutrikimų, reguliuoja virškinamojo trakto ir žarnyno veiklą, “švarina” pūliuojančias, perštinčias akis, taip pat rekomenduojamas nuo emfizemos. Padeda nuo reumato, podagros, žemina ir ramina kraujospūdį. Tinka masažams, ypač viršutinės stuburo dalies plote (sprandas, kaklas, krūtinė). Naudingas sergant smegenų ligomis. Stiprina imuninę sistemą, raumenis, aktyvina medžiagų apytaką.

♦ Katės akis. Katės akis, kaip ir kitos katės akys apsaugo savo šeimininką ne tik nuo išorinio blogio ir jo poveikio, tačiau ir nuo vidinio blogio, t. y., nuo jo ydų pasireiškimo. Ji skatina gerąsias savo šeimininko savybes, vis padėdama suprasti, kad gėrį kurti yra saugiau, ramiau ir prasmingiau nei kurti blogį. Ji tiesiog nesudaro sąlygų blogiui, tačiau visados sustiprina tai, kas padėtų kurti gėrį. Ji kartu skatina ir kvarcams būdingas savybes: minčių apvalymą, koncentraciją, sugebėjimą neperimti svetimų mentalinių programų, padeda išsilaisvinti iš nereikalingų prisirišimų, atskirti, kas reikalinga Jums, o ką nori kažkas įpiršti, siekdamas savų tikslų. Ji suteikia išorinio ir vidinio stabilumo, pasitikėjimo savimi, savo jėgomis, išliekant jautriu kitų bėdoms ir sugebant pasirūpinti tais, kuriems tas rūpestis reikalingas. Naudojamas gydant anginą ar ryklės uždegimus, esant užkalkėjusioms arterijoms. Ramina nervų sistemą. Gerina regėjimą, mažina galvos ir veido skausmus.

♦ Rožinis kvarcas. Rožinis kvarcas – tai meilės, švelnumo ir vidinės ramybės akmuo. Šio mineralo energiją galima prilyginti šilkui. Ji žmogų veikia nepaprastai švelniai ir atpalaiduojančiai. Atneša tarpusavio santykiams ramybę, taiką, harmoniją. Šio mineralo energija skatina imlumą grožiui, menui, gabumus muzikai ir literatūrai, nes išlaisvina užblokuotą vaizduotę. Tuo pat metu rožinis kvarcas yra galingas neišreikštų teigiamų jausmų, talentų ir saviraiškos akmuo, ypač naudingas tada, kai perdėtas drovumas ar nepasitikėjimas trukdo asmenybei tobulėti. Dažnai rožinis kvarcas vadinamas meilės sau akmeniu. Sena tiesa: kol nepamilsi savęs, ir kiti nemylės. Šalina iš organizmo toksinus, šlakus, neleidžia kauptis skysčiams, lygina raukšleles ir reguliuoja kūno svorį. Valo kraują, limfą, mažina agresyvumą, didina jausmingumą, stimuliuoja kraujo apytaką, cirkuliaciją. Reikalingas esant susiaurėjusioms kraujagyslėms, kraujo susirgimams, leukemijai. Padeda, kai kamuoja nemiga.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (1)

1 atsiliepimas apie Astrologinis talismanas – Vėžys

  1. Lina Ivanauskienė (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link

    Ačiū

    (0) (0)
Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Vezys
Astrologinis talismanas – Vėžys
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.