Astrologinis talismanas – Dvyniai

9,30 

9 domisi šia preke
ISBN: 9788883959011 Produkto kodas: AST03 Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Astrologinis talismanas – Dvyniai

Kiekvienas astrologinis ženklas (zodiakas) turi savo stiprybes ir silpnybes. Šiame nedideliame rinkinyje rasite keturis kristalus, natūralius akmenėlius, specialiai atrinktus pagal Jūsų ženklą. Kristalai – puikus energijos šaltinis. Jie taip pat ir pagalbininkai, kai to labiausiai reikia.

Dvynio ženklui skirtame rinkinyje rasite:

♦ Avantiūrinas. Jis kaip skydas apsaugo nuo negatyvios energijos. Avantiūrinas padeda atverti širdies vartus bei įgyvendinti visus širdies norus ir troškimus. Jis skatina kūrybiškai panaudoti savo galią, aktyvina veiklumą ir novatoriškumą. Avantiūrinas – lyderių akmuo. Jis stiprina teigiamas lyderio savybes ir ryžtingumą siekiant gausos ir gerovės gyvenime. Avantiūrinas skirtas žmonėms, ieškantiems pastovumo ir pokyčių pusiausvyros, todėl ypač vertingas pabaigos ir paleidimo fazėse, kai reikia ir sugebėjimo paleisti, ir apsaugos, ir savęs pažinimo bei priėmimo. Palaiko siekį gyventi be didelių sunkumų. Avantiūrinas stimuliuoja nervų sistemą ir raumenis. Taip pat reguliuoja medžiagų apykaitą, mažina riebalų sluoksnį, gerina cholesterolio apykaitą, saugo nuo aterosklerozės ir infarkto. Ramina skausmus ir įvairius uždegimus, Saulės spindulių poveikį, alergijas, astmą. Harmonizuoja kraujospūdį. Stiprina kepenis, skatina tulžies išsiskyrimo funkciją, padeda nuo tulžies ir inkstų akmenų.

♦ Oranžinis kalcitas. Kalcito pagrindinė pamoka– menas būti čia ir dabar. Jis padeda suvokti, kad Visata turi savo tvarką, o mes visi esame tos Visatos dalis, kas palaipsniui atveria dieviškąją išmintį, t.y., kitas dimensijas. Tai padeda išsilaisvinti nuo stiprių materialių prisirišimų, bet ir neištirpti dvasiniuose dalykuose, t.y., jo svarbi funkcija – suvesti dvasią ir materiją. Oranžinio kalcito tema – gyvenimo prasmės, realizuojant savo sugebėjimus, supratimas. Padeda plačiau suvokti savo perspektyvas, jas realiai įvertinti ir įgyvendinti. Išlaisvina baimę veikti, būti neįvertintam. Patartina nešioti pervargus, depresijoje, nesuvirškinant savo įspūdžių ar pesimistinių minčių, priimant sprendimus dėl darbo. Stiprina eterinį, o per jį ir fizinį, suharmonizuoja astralinį, apvalo mentalinį ir kauzalinį kūnus. Skatina gyvenimą pagal Evoliucijos principą ir atsivėrimą Pasirinkimų metu; tikrųjų savo darbų ir elgesio motyvų atpažinimą ir pripažinimą, atveria aukštesnius sąmonės lygmenis, vidinę taiką, savo vidinio potencialo pažinimą ir sąmoningą naudojimą. Kalcitai skatina medžiagų apytaką, kraujo krešėjimą, stiprina imuninę sistemą, ramina odos, žarnyno, virškinimo trakto susirgimus, gerina audinių ir kaulų gijimą, normalizuoja širdies ritmą ir ją stiprina.

Raudonasis jaspis. Šis akmuo gerina sveikatą, padeda atgauti jėgas, atneša klestėjimą ir pasufleruoja puikių idėjų savo savininkui. Jis naudojamas, kai reikia ištaisyti klaidingas aplinkybes, materialinę padėtį, sureguliuoti situaciją. Medituojant su šiuo akmeniu galima vidiniu regėjimu sužinoti būdą, kaip ištaisyti ar pagerinti situaciją. Raudonasis jaspis padeda išsivaduoti iš grėsmingų situacijų, prisiminti svarbiausius gyvenimo aspektus ir moko judėti į priekį pašalindamas kliūtis, kad nenukryptumėme nuo teisingo kelio. Jis sužadina svajones, džiaugsmą ir suteikia žinojimą, kad esame teisingame kelyje, o menkaverčiai trukdžiai neišmuš iš vėžių. Stiprina žmoguje kovotojo dvasią, drąsą ir valią. Skatina atsakomybę už savo sprendimus ir jų realizaciją. Saugo nuo sužeidimų, avarijų ir pavojų. Padeda išsilaisvinti nuo kitų žmonių sukurtų blokadų ir įtakų. Suteikia vidinę harmoniją, pasitenkinimą santuoka, draugyste ar profesija, padeda atsisveikinti su pykčiu. Jaspis padeda sutrikus vidaus organų veiklai. Tinkamas atstatyti insktams, kepenims, blužniai, pūslei, skrandžiui. Jis atstato faktinę organo funkciją. Subalansuoja mineralinių medžiagų (geležies, cinko, mangano, sieros) įsisavinimą. Raminamai veikia nervų sistemą, padeda praradus skonio, uoslės pojūčius. Raudonasis sužadina kraujotaką ir energijos tekėjimą.

♦ Kalnų krištolas. Tai yra universalus akmuo, veikiantis visus kūnus: emocinį, astralinį, mentalinį ir davsinį. Puikiai valo visus energetinius centrus (ypač V, VI), pašalina energetines blokadas. Jis yra “kantrus mokytojas”, padedantis kantriai, švelniai išsilaisvint iš neigiamos patirties, skausmo, baimių, pykčio ir suteikiantis saugumo, vidinės stiprybės jausmą. Kalnų krištolas yra stipri apsauginė priemonė nuo blogos energijos. Asmenims, kurie dirba su žmonėmis ir daug bendrauja su pirkėjais, ligoniais nepamaišytų kalnų krištolo kristalas, kad apsaugotų nuo aplinkinių poveikio. Taip pat kalnų krištolas tinka žmonėms, dirbantiems protinį darbą, nes aktyvina protą, išlaisvina iš minčių ir proto painiavos, skatina tikėjimą tuo, ką darote, ir sužadina optimizmą bei kūrybines galias. Puikiai padeda susikoncentruoti, susikaupti, suteikia aiškumą mintyse, stiprina atmintį, gerina iškalbą, suteikia harmoniją, ramybę, pusiausvyrą ir išraiškingumą. Suteikia žvalumo, aktyvumo, tikėjimo ir pastovumo. Harmonizuoja abiejų smegenų pusrutulių darbą. Kalnų krištolas stimuliuoja nervų, imuninę, liaukų sistemą,  mažina skausmą, karščiavimą, patinimą, pabrinkimą, pykinimą, alpimą, šleikštulį. Padeda kai ištinka paralyžius, svaigsta galva, tirspta, stingsta rankos ir kojos, krečia šaltis. Jis pašalina skausmą, padeda greičiau užgydyti žaizdas nudegus odai, skatina kraujo apytaką, padeda sutrikus virškinamajam traktui, gydo pūslės ir inkstų infekciją ir funkcijos sutrikimą, šalina toksinus iš organizmo.

Rinkinį sudaro veliūrinis maišelis, keturi akmenėliai ir instrukcija (anglų k.).

 

 

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Palikite pirmąjį atsiliepimą apie “Astrologinis talismanas – Dvyniai”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close
Close

Krepšelis

Close

Jūsų Krepšelis tuščias!

Tęsti apsipirkimą

Astrologiniai kristalai Dvyniai
Astrologinis talismanas – Dvyniai
9,30  Į krepšelį
Mes pranešime, kai prekė vėl bus prekyboje. Palikite savo el.pašto adresą.